Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor - sahara P306


jbily

Recommended Posts

Čau, mám problém s ventilátory. Mám P306, r.v.1999, 1,8i, s klimou. Oba ventilátory mi začali \"házet\" mimo osu a škrtat o plast, po vytažení sahary jsem zjistil (mimochodem - je to pěkná prácička...:mad:), že na obou mám vyběhané ty samomazné ložiska.

Během léta jsem sháněl nové ventilátory, oblítal jsem tak cca 15 vrakoviš? (nové stojíprý 8000,-/ks), stejný jsem nesehnal (když už jsem měl stejnou velikost, tak nesedí hloubka - hned za saharou je klima..., z 1,6 tam nepasuje, starší pažouti mají jiné rozměry...). Jsem už z toho dost zoufalý, dotaz zní takto - je možné motorky - resp. ložiska - vyměnit, repasovat? Máte s tím zkušenost (příp. kdo to dělá)?

Příp. neví někdo o těchto ventilátorech? Musí to být ale asi jenom z motoru 1,8 s klimou.

Teď jezdím bez ventilátorů, ale do jara je tam musím mít, jinak to uvařím na prvních semaforech...:(

Díky za reakce, J.B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby nahodou nevyšly přímo ty motorky, tak by možná šlo sehnat jen ložiska. Jsou firmy, co seženou jakékoliv ložisko. Jinak taky bacha na to, vrtule by měly být dokonale vyváženy pomocí vyvažovátek, tak může při dalším sesazení nastat opět problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...