Devils-night

Kola

36 posts in this topic

Ahoj,chtel bych se zeptat jaky se davaj na 207mu kola,nakej zakladni rozmer a ET,alternativni rozmery si dopocitam a roztec predpokladam ze je 4x108.;)Diky

na leto mame 205/55 R16 a na zimu 195/60 R15...aspon teda myslim. Jinak se spise juknu :myslim

Původně zaslal: Marlin

na leto mame 205/55 R16 a na zimu 195/60 R15...aspon teda myslim. Jinak se spise juknu :myslim

Ok.diky...to vypada ze sou to rozmerove stejny kola jako na 406.Potreboval bych vedet jestli mi tam pudou ze 406tky.

406 ka má 15 palcové plecháče s ET 18 to znamená že tyto kola budou na 207 trčet ven .

Si tedy myslím .

daja535

Původně zaslal: daja535

406 ka má 15 palcové plecháče s ET 18 to znamená že tyto kola budou na 207 trčet ven .

Si tedy myslím .

daja535

důsledkem čehož se změní poloměr rejdu

tak tak svatá pravda , kola dál od středu auta sice fajn vypadají , ale krásně v zimě opískují blatníky a podběhy , krásně to namáhá čepy atd..

nikdy bych z auta nedělal paskvil.

Mluvím z vlstní zkušenosti kdy ( a ted se nesmějte ) jsem si na 205 ku namontoval kola z farda a místo 5J byly 7,5J a jiné ET a gumy jsem nechl 165 ! no co vám budu povídat takovou blbost bych už nikdy neudělal , auto jezdilo jen převážně rovně .

blbost v mládí , to si Pažout nezaslouží ..

daja535

ahojte, ja by som sa chcel opýtať ohľadne diskov. Práve som si objednal disky s ET číslom 15. V TP je uvedené 23. bude to vadiť, keď je iný rozdiel? v TP je R15, 6Jx15.4, pneu 185/65,R15.

Původně zaslal: daja535

tak tak svatá pravda , kola dál od středu auta sice fajn vypadají , ale krásně v zimě opískují blatníky a podběhy , krásně to namáhá čepy atd..

nikdy bych z auta nedělal paskvil.

Mluvím z vlstní zkušenosti kdy ( a ted se nesmějte ) jsem si na 205 ku namontoval kola z farda a místo 5J byly 7,5J a jiné ET a gumy jsem nechl 165 ! no co vám budu povídat takovou blbost bych už nikdy neudělal , auto jezdilo jen převážně rovně .

blbost v mládí , to si Pažout nezaslouží ..

daja535

Tak to je velký skok...ale pokud již v TP má člověk povoleno 17\" se šířkou 7J tak si myslím že o malinko větší rozměr tomu vadit nebude... Právě jsem si objednal 18\" s 7J šířkou a nemám problémy, již jsem zkoušel a vypadají na tom úžasně..

objednal jsem je už 28.12. .. z alubazar.cz jako nové zabalené- stále čekám, už mi dochází trpělivost s něma.. jen tam skoro každý den volám a konejší mě že mi zavolají nazpět s tím že zjistí kde je problém..

Ja mam podobnu skusenost,ale čo narobíš.Nemaš možnost sem hodit odkaz ake si vybral?

objednal jsem tyto 18\" z alubazar.cz

4x100-18-bok.jpg

pokud mi je však nebudou schopni dodat tak objednám tyto bohužel ale jen 17\":

2539_1.jpg

[upravil dne 8/1/09 Sobol]

tak s tim prodejcem (na Aukru Vomy79) mam jen NEGATIVNÍ zkušenost... dej vědětm jak si dopadl...

Původně zaslal: Demo

tak s tim prodejcem (na Aukru Vomy79) mam jen NEGATIVNÍ zkušenost... dej vědětm jak si dopadl...

jj to je on.. můžeš mi popsat ve zkratce jak jsi dopadl?:roll

takže ani ty druhé nakonec nejsou uzpůsobené na peugeota... je tam menší středová díra-tudíš to na náboj ani nenasadí člověk...takže jak vidím první i druhé kola na obrázku jsou mimo hru..