Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla


Pegoo

Recommended Posts

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: Rebik

Starý

Supr tak to jsi taky místo u moře doma na maltě.:D:D:D

Teda taky dost práce.Když to vidím tak jsem rad jak to mam daleko,ještě mam dělat podlahy ve sklepech.Pak začnu zas natírat vše co je potřeba.Práce prej končí smrtí stavebníka říká můj otec. Taky se drž a nezoufej jednou vše bude hotovo.Držím palce!!!:D:D:D:D:D:D:D

No já jsem skončil s ruční prací s demolicí, tam se podle mě dá ušetřit, teď už jenom firma, navíc stavím ty domy dva, takže koordinace a nasazení je potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

pak jedině do nového a s vidinou, že do konce života tam nebudu muset na nic šáhnout.

tak tohle si me fakt rozesmal:D:D:D

Dobře vím, že je to sci-fi a proto v životě v domku bydlet nechci, nehodlám (a doufám, že ani nebudu). Těch 132m na Letný se stropy 3,30 vysokými se mi prostě opustit opravdu nechce.

Nic neopouštěj!!!! Buď šťastný kde Ti to vyhovuje!!! Každej člověk je jinej ,já chtěl hrozně moc barák a sen jsem si splnil a nelituju! Když už tak píšeš o tvém bydlení co takhle nějaké foto!!! Třeba nám baráčníkům dáš nějakou inspiraci jak si co udělat popřípadně zařídit.:D:D:D:D:D Dík za fota! Rád se nechám inspirovat.:D:D:D:D:D Rád okoukávám:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já barák zdědil i se zahradou ( dle odhadce při přepisu byla cena 116tis. Zahrada je 250m2, domek se dvorem asi 300m2. Byly tam 3 místnosti a půda. Toho bordelu jsem v životě tolik neviděl. Ohně plály, děda tahal vše mu " potřebné " zpět k sobě do garáže. Z domku zbyly 3 obvodové zdi a 4 stropní trámy. Jinak šlo všechno ven, cihly očistit, podlahy vyvézt, navézt makadam, udělat drenáže, zbouchat, odizolovat, vybetonovat, cihly navézt, příčky postavit, štít zbourat, vyvozit, základy pod přístavbou vykopat, vybetonovat základy a desku, postavit obvod, záklop ze stropu oddělat, všechen prach povysávat, špatné trámy vyřezat, nové osadit, záklop přišroubovat. Dva roky práce, finančně asi 100tis. Stojí mi druhé patro pod okna. Zatím bez půjček. Ještě bych chtěl za svoje udělat střechu, elektriku, topení, vodu a omítky. Potom už asi dojdou.Dneska už vím, že jsem měl bourat. Kamarád chtěl spravovat a jeho odvážnější kamarád mu přijel pomoct na stavbu - místo kladiva si dovezl bagr a bez dotazů jestli ano nebo ne, mu to sundal celé. Začali v dubnu a dneska bydlí. 1,5 mega úvěr a vlezl se do toho. Přízemní domek 5+1 a garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebiku, měl jsem to podobné, ale mě prodej materiálu z demolice zaplatil celé náklady na demolici i nákup pozemku. Teda, když do toho nepočítám rok práce o víkendech a pohonné hmoty, spotřebované při dojíždění na místo demolice. A jedno odepsané auto (P309). Na skládku jsem vezl pouze lepenku ze střechy, vše ostatní spáleno, prodáno popř. zrecyklováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: buml

2 Peta > tak to je moc pekna prace:super

Pravda je, ze uredne i mnou priznane deti mam jen dve a na rodicovske je jejich maminka.

no ume to je jeste otazka casu, protoze hypoteka a tam sou zase naky podminky, a hlavne musim z bytu, aby bylo na te zbytek;) jak rikam positali sme sposty variant a objeli spouty baraku......az se tohle objevilo jako nejlepsi varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: buml

2 Peta > tak to je moc pekna prace:super

Pravda je, ze uredne i mnou priznane deti mam jen dve a na rodicovske je jejich maminka.

Já mám děti tři.Stavět na zelené louce je samozřejmě lepší,ale záleží na okolnostech.Peta>tleskám:potlesk:potlesk,moc pěkný.Buml>neboj taky to budeš mít supr,akorát maličko dýl než Peta a já.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: buml

2 Peta > tak to je moc pekna prace:super

Pravda je, ze uredne i mnou priznane deti mam jen dve a na rodicovske je jejich maminka.

Já mám děti tři.Stavět na zelené louce je samozřejmě lepší,ale záleží na okolnostech.Peta>tleskám:potlesk:potlesk,moc pěkný.Buml>neboj taky to budeš mít supr,akorát maličko dýl než Peta a já.:D:D:D

hlavne kdyz to bude pristi rok obyvatelny a pak uz to nak dodelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...