Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

užíváte si zimní jízdu ? :)


aaischa

Recommended Posts

jojo, zejmena minulou zimu jsem si ten snih opravdu uzival, vsechny tri vanice co ten rok byly jsem vychytal v aute nebo v letadle :( nadherna zabava, krouzit kolem prahy trictvrte hodiny a netusit jestli neskoncim v ostrave, brne, vidni, nebo bez paliva na louce :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

jojo, zejmena minulou zimu jsem si ten snih opravdu uzival, vsechny tri vanice co ten rok byly jsem vychytal v aute nebo v letadle :( nadherna zabava, krouzit kolem prahy trictvrte hodiny a netusit jestli neskoncim v ostrave, brne, vidni, nebo bez paliva na louce :))

Kdybys skoncil v Ostrave, tak se ozvi, zazijes nezapomenutelny vecer :mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, jízda na sněhu, to je prostě požitek. Pokud tedy nezažiju šoky, jako v pátek. V Nivě mi nedal přednost protijedoucí nákladní vůz, který objížděl zaparkované vozidlo (ještě, že mám ABS) a o pár kilometrů dál jsem poprvé na vlastní oči a ve volné "přírodě" viděl divočáka. Naštěstí běžel asi třicet metrů před mým autem a já jel tak 40 km/h. Kdybychom se potkali, to by bylo škody. Ale možná by byly i kančí řízky na silvestra.

Jinak jízda po sněhu je opravdu zážitek. Když mám možnost, tak si jedu někam "zařádit". Už jsem se domlouval i se švagrem, který má mazdu 323 4WD, že ji pojedeme pořádně projet. Jen toho sněhu, kdyby bylo více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si dneska taky užil toho sněženíčka.Ručka a spojka to je věc,krásně se mi povedlo na místě otočit o 180° a následně zaparkovat na místo mezi druhé dva vozy,v zápětí sem byl odměněn svou chotí"Ty mi to snad děláš schválně"svíraje v ruce stropní madlojednou rukou a druhou zapřena o palubku,samozřejmě byla přivázaná:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

toz, dnes zabava byla tady s tim :D :D

jimny.jpg

jimny2.jpg

jimny3.jpg

jimny4.jpg

jimny5.jpg

jimny6.jpg

Marline: to je prdlajs... kamoš má krátký Pajero na 18" drapákách a péra a tlumiče z cherokee. Světlá výška 60 cm.. To se aspoň jezdí polem nepolem lesem kamenolomem... To bys koukal...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

hele, pro me to byla prvni zkusenost s off roadem :D

No tak to byl takovéj čajíček tohle...:D:P

Bohužel foto jsem včera smazal při dělání pořádku ve složce Foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Marlin

hele, pro me to byla prvni zkusenost s off roadem :D

No tak to byl takovéj čajíček tohle...:D:P

Bohužel foto jsem včera smazal při dělání pořádku ve složce Foto.

to byl, tesim se, az si poridim Samurai :D:D Ale astary 3dv. Patrol s off road upravou by nebyl vubec na skodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline koukni na www.offroadvysocina.com tam máš aba kůk fotek a čtení... Jo a po tom kamošovi co má to Pajero 2.5 TD tak já mám svojí 309-ku...:o Jo a to co vidíš na tý fotce tak tomu se říká křížení náprav..:super

[upravil dne 1/1/08 KoudaK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...