Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Venku je zima (aneb "vylezl jsem z baráku")


subin

Recommended Posts

Peta: Moc pěkná fotka, já teda z baráku v zimě zásadně nevylejzám ale včera jsme jeli do Lachova ke tchyni, tu tada taky zásadně nemusím, ale jak jde o jídlo tak jdou veškěrý zásady stranou:D, a ta cesta byla jako v pohádce, tady kousek videa z mobilu,

Foťák jsem nechal doma neb u tchyně není stejně co fotit, ale kvuli tomuhle jsem ho měl vzít:(

[upravil dne 26/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olc a okolí zase nic - né že by mi to vadilo /vozovky holé/ i když před 2ma hodinama jsem se vrátil z kratší jízdy domů a silnice jsou místy namrzlé a klouže to !!!! TOŽ BACHA AŤ SI NĚKDO NEROZBIJETE H... vlastně AUTO !!!!! :nevim

[upravil dne 26.12.2007 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Hurvajz - pěkná příhoda. Já jel taky ke tchýni :(

A Martina chtěla fotky dětí na PFku ;)

Buďte rádi, že ke tchýni musíte jezdit !!!

Já ji mám bohužel vedle v baráku /uvažuju o ostnatým drátě nebo o izolátorech s 220 V střídavými/ - to by ale neschválila moje ženská.

Jak mi kdysi řekl jeden zkušený muž - vzdálenost příbuznejch je nejlepší na dvojí přesedání vlakem !!! :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Peta

Hurvajz - pěkná příhoda. Já jel taky ke tchýni :(

A Martina chtěla fotky dětí na PFku ;)

Buďte rádi, že ke tchýni musíte jezdit !!!

Já ji mám bohužel vedle v baráku /uvažuju o ostnatým drátě nebo o izolátorech s 220 V střídavými/ - to by ale neschválila moje ženská.

Jak mi kdysi řekl jeden zkušený muž - vzdálenost příbuznejch je nejlepší na dvojí přesedání vlakem !!! :D:D

Sem na tom podobně mam ji 500m od sebe a plánuju kulometný hnízdo na balkon:grr:grr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové netuším, co řešíte - s tchýní jsem vycházel poměrně dobře (bohužel v lednu 05 zemřela) a protože moje máti si myslí, že by se bez jejího sezení v pokladně PRE minimálně zbořil svět, docela rád bych jí (teda hlavně Helča) měl občas po ruce - když jsem denně od 6 do 20 mimo barák a moje máti je ochotná k nám dorazit tak 1x týdně, tak ten Pavlík Helče dá docela pokouřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...