Sign in to follow this  
Followers 0
sekaj

Angel eyes a 307

19 posts in this topic

Chci se zeptat jak jsou u těchto světel seřazená podkávací,dálková atd. světla.Jelikoš čočka je po krajích a na origo jsou o trochu jinak.Díky za popis.

post-0-14109597457634_thumb.jpg

Potkávačky budou stopro v čočkách, ty paraboly jsou už od pohledu dálkový. Máš tam blinkr, potkávačky, dálkový a projektorový mlhovky.

Původně zaslal: sekaj

Dík za odpověď.Logicky by to tak mělo bejt ale to video mě zmátlo.

Tam podle mně svítí dálkovýma, aby to vypadalo efektně, jelikož projektory v horní polovině svítí minimálně a aby se mu do kamery/foťáku pořádně rozsvítily, tak by se musel plazit po zemi, aby se dostal do správného úhlu. :)

ja mam podobny a potkavaci jsou v cockach!a ja je mam uplne na strane!takze bez obav.A v tom videu opravdu sviti dalkovyma.A dle meho vkusu by k cernymu,vic sly lampy cerny a v nich vyniknout lepe i krouzky,kdyz sviti

[upravil dne 27/12/07 hudy]

Původně zaslal: hudy

ja mam podobny a potkavaci jsou v cockach!a ja je mam uplne na strane!takze bez obav.A v tom videu opravdu sviti dalkovyma.A dle meho vkusu by k cernymu,vic sly lampy cerny a v nich vyniknout lepe i krouzky,kdyz sviti

Tak tak. :) Na tmavém autě vypadají až na výjimky líp černé. :)

Taky mam černou 307,ale obědnal jsem si chrom.Jelikož nechci aby se mi to na první pohled moc lišilo od origo. světel.Jde mi o kvalitu svícení.Koupil jsem si HID sadu a po instalaci,ty původní,maj moc velkej neusměrněnej tok světla,tak snad čočky budou lepší.Takže instalaci do origo parabol-nadoporučuju.

Čočky budou stoprocentně lepší. Obvykle jsou lepší i při použití žárovek, natož pak u výbojek. :super

Ještě se chci zeptat které žárovky jsou v podkávačká,nevíte někdo.Originál jsou H7.

mam ty,co jsou tam prvni na strance!zrejme by bylo nejlepsi poslat tam mail at ti to specifikuji.

Zdravím,

-jak se dá u těchto světel vyměnit svítící kroužky (jde oddělit čiré sklo od paraboly).

-bede sklápění světel funkční nebo je něco potřeba ?

Předem dík.

Caute

Mate niekto skusenosti s tymito Angel Eyes?

Prekvapilo ma ze maju 2x H7 a H3

Myslim ze origo su H7 a 2x H1

Zo starymi pri stretavacich svetlach uz skoro nic nevidim, tak ich chcem vymenit a rozmyslam ci origo alebo toto

lppe04.jpg

[upravil dne 6/1/14 16:07 od vojtus]

U těchto světel by mělo být originální naklápění světel- což by mohl odpanout problém se seřízením, 2xH7- potkavačky+dálkové H3-mlhovka, jaká jsou tam žárovky bych neřešil.

Jinak neoplatilo by se ti zkusit přeleštit svá stará světla, pokud nemaj vypálené paraboly a jen zažloutlá skla tak bych osobně leštil nebo nechal vyleštit ;)

Bohuzial, uz maju vypalene paraboly, ale uz som sa rozhodol, idem radsej do originalov valeo, tam niet co pokazit :)