Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motor dkz?


Pelda

Recommended Posts

Ahoj lidi mám velký problem mám 205 1.9 gti a ted ten problem. Na motoru je štítek DKZ ale je tam vstřikování jetronic a motor dkz má vstřikování motronic. motor dkz motronic má výkon 88kw a jetronic má výkon 75 nebo 94kw.

Mám tam katalyzátor a lambda sondu, kat nemá motor 94kw potom muj motor je vyrobený v roce 87, pomože mě to někdo rozluštit? je motor dkz aj s 94kw? děkuji moc spolehám se na vás díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to vše určitě původní?Mě to připadá,že je tam dán motor 88kw ale že tam má být jinej-právě jeden z těch 75nebo 94kw.Vstřikování Jetronic nedává nespálený benzín do katalyzátoru,takže se nemůže CO spalovat na CO2 a H2O.Tak bych snad řekl že ten kat tam je teť zbytečně.Ale nevím to jistě.Zkus se zeptat taky na "Peugeot 205 clubu".HUGO BOSS to určitě bude vědět.Poradí ti lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám tam kat origo ale zdá se mě že je nefunkční, myslíte že je to 94kw a ten kat je tam zbytečně protože v papíroch mám 75kw s kat ale nevim proč tam je to DKZ to má jen motor s 88kw a motor z 88kw byl vyroben v 88roce já mám na motoru napsane 87 ? takže co ted díky za rady a doufám že mě ještě něco poradíte zatim dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...