Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

počujem divné svištanie od 50km/h hore


faget1

Recommended Posts

ešte mam otazku na zvuky ktore sa mi ozyvaju pri rychlosti cca 50km/h a viac ktore ma začinaju znepokojovat aj ked pridam radio ich nepoičujem čo je ok ale nechcem to podcenovat znie to ako narazovy vietor keby niekade svištal ale neviem to presne zadefinovat a neviem čo to može sposobovat ak je to ozaj len svištnie vetra niekde tak ok ale aj tak by som to rad odstranil ak by niekto vedel poradit wdaka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo ved to som zaregistroval že to žačalo robit až teraz ako prišli mrazy čo to neni tym studenym vzduchom a tiež su všetky časti stuhnute a tym prichadza k prudeniu vzduchu niekade.. antena je na strehce v zadu to nie..ale cez neaku tesniacu gumu by to mohlo ist..len dufam že to bude lemn prudenie vzduchu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já slyším taky takové fičení, ale není to žádná tragédie. Když jezdím, mám rádio na trojku. Při rychlostech nad 90 ho dávám na čtyřku (nevím, kolik je maximum. 10? 20?). Všechny hluky, které jsem předtím neslyšel přisuzuji zejména změně auta z 15 let starého Fiatu na zánovní Peugeot. První měsíc jsem slyšel jen ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...