Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio 306


Klabrdon

Recommended Posts

Ahoja,

dostal sem od ježíška autorádio a dneska sem ho chtěl měnit...originál peugeoťácký sem v pohodě vyndal a pak sem se zasekl:-) na rádiu mám ze zadu 2 hranatý zdířky na konektory a a v tom původnim byly tři....pak je tam jiná dírka na anténu, ale tam bude stačit akrát jinej konektor. Spíš by mě zajímalo ja stěma zířkama na druhý straně.... díky za rady

[upravil dne 25.12.2007 Klabrdon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud jsi tam měl ISO konektory tak jeden je na napájení, druhej na repráky a třetí bejvá CD měnič. Ten třetí může bejt taky od ovládání pod volantem (pokud máš). :myslim

U toho napájecího budeš muset nejspíš prohodit stálé se spínaným napětím. Peugeot to mívá oproti standardu prohozený.

Na anténu se dá koupit přímo redukce.

Ještě asi budeš potřebovat plastovej redukční rámeček na standartní rádia pokud to ježíšek nedomyslel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc za rady:super Jsem naprostej laik,ale ISO konektory to snad sou:)To původní rádio nebylo na CD takže ta třetí zídřka bude asi to ovládání pod volantem... což mi teda říká že stačí jen tak redukce na anténu a pak propojit stále napětí se spínaným.....což se mimochodem děla jak?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Klabrdon

díky moc za rady:super Jsem naprostej laik,ale ISO konektory to snad sou:)To původní rádio nebylo na CD takže ta třetí zídřka bude asi to ovládání pod volantem... což mi teda říká že stačí jen tak redukce na anténu a pak propojit stále napětí se spínaným.....což se mimochodem děla jak?:)

Stálé se spínaným prohodit, aby se Ti při vytažení klíčku z rádia nevymazaly uložený stanice (pokud už neukládá na EPROMku) a případně nechtělo znovu kód apod. Už se to tu probíralo. Třeba zde. Kdyžtak si to projistotu proměř. Prohodit buďto stylem že se Ti podaří vytáhnout ty plíšky z konektoru nebo to prostě přecvakni za konektorem a přepájej. ;)

Na anténu asi takovou redukci.

[upravil dne 25/12/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Klabrdon

díky moc za rady:super Jsem naprostej laik,ale ISO konektory to snad sou:)To původní rádio nebylo na CD takže ta třetí zídřka bude asi to ovládání pod volantem... což mi teda říká že stačí jen tak redukce na anténu a pak propojit stále napětí se spínaným.....což se mimochodem děla jak?:)

Stálé se spínaným prohodit, aby se Ti při vytažení klíčku z rádia nevymazaly uložený stanice (pokud už neukládá na EPROMku) a případně nechtělo znovu kód apod. Už se to tu probíralo. Třeba zde. Kdyžtak si to projistotu proměř. Prohodit buďto stylem že se Ti podaří vytáhnout ty plíšky z konektoru nebo to prostě přecvakni za konektorem a přepájej. ;)

Na anténu asi takovou redukci.

proc to hned menit !mam 306 stejne jak dotycny ma v avataru a zadny problem jsem nemel ;) ,jediny co jsem musel dokoupit byla ta redukce za 25kc :P a jeste bych se zastavil nad tim jak rika ze ma konektory tri !jedno muze byt napajeni a zbytek myslim ty dva konektory jestli nejsou reproduktory ale chtelo by to mozna i fotku :mrk ,takhle clovek jen tezko radi :mad:

[upravil dne 25/12/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackriderproc to hned menit !mam 306 stejne jak dotycny ma v avataru a zadny problem jsem nemel ;) ,jediny co jsem musel dokoupit byla ta redukce za 25kc :P a jeste bych se zastavil nad tim jak rika ze ma konektory tri !jedno muze byt napajeni a zbytek myslim ty dva konektory jestli nejsou reproduktory ale chtelo by to mozna i fotku :mrk ,takhle clovek jen tezko radi :mad:

Však píšu ať si to projistotu proměří, ale na 75% to bude opáčně.

[upravil dne 27/12/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už mám jiné radio (Panasonic) a ty konektory jsem měl taky tři - napájecí ,reproduktory(8 drátů) a ovládání od volantu(jiný rozměr -menší ) . Jen jsem přehodil konektory a hraju (bez ovládání ) , radio ale hraje jen při zapnutém klíčku ale zatím jsem to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kapa

Taky už mám jiné radio (Panasonic) a ty konektory jsem měl taky tři - napájecí ,reproduktory(8 drátů) a ovládání od volantu(jiný rozměr -menší ) . Jen jsem přehodil konektory a hraju (bez ovládání ) , radio ale hraje jen při zapnutém klíčku ale zatím jsem to neřešil.

Máš dobrý rádio který pro paměť nepotřebuje napájení jinak už by jsi to určitě řešil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...