Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako restartovat RJ???


Pato406coupe

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: Pato406coupe

Zdravim Vas... Ccel by som sa opytat ako restartujem RJ, lebo mi svieti kontrolka AIRBAGu. Mal som vymontovane pyropasy(teda predchadzajuci majitel) koli poistke a ked tam dam tie neposkodene povodne ta kontrolka mi svieti furt...

na airbak je zvlášt řídicí jednotka ta resetovat asi nelze :myslim jinak se nychází uprostřed mezi sedadly za řadící pákou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je vsetko v poriadku (myslim bagy aj konektory) tak by kontrolky mali zhasnut po urcitych startoch.zda sa mi ze okolo 30 startov.mne to bolo takto povedane v servise, pretoze mi raz z nicoho nic zacala svietit kontrolka bocneho bagu a po niekolkych startoch potom zhasla.stava sa to zlym kontaktom.na diagnostike ti to zmazu ale ak je niekde chyba tak to bude svietit znova.ak nie tak nebude.takze odporucam pockat a ked nezhasne sama tak skusit na diagnostike vymazat chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to dělá ten "převaděč" ve volantu. Je to vlastně pružina, která přenáší signál při točení volantu. Výměna stála asi 2000, už si to nepamatuju. Možná by to šlo amatérsky opravit. Diagnostika by ti řekla, který z airbagů hlásí chybu.

Až budeš mít vše v pořádku, tak kontrolka zhasne (závada zůstane zapsána v paměti přechodných závad).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...