Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Foto mojej 306


Cyberfly

Recommended Posts

nechcem byt blby ani sprosty ale ved normalna 306tka krasna seria, ako ich beha po cesta stovky....

ono ja proti tomu nic nemam akurat ze keby sme kazdi zacali ukazovat nase seriove auta, tak je tu 1000 topicov.

Pripadne zalozme jeden topic s nazvom MOJA 306tka a tam dajme vsetky svoje fotky to by bolo podla mna super :))))) urcite by tak bolo na co pozerat takto je to nudne a neprehladne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klm306

nechcem byt blby ani sprosty ale ved normalna 306tka krasna seria, ako ich beha po cesta stovky....

ono ja proti tomu nic nemam akurat ze keby sme kazdi zacali ukazovat nase seriove auta, tak je tu 1000 topicov.

Pripadne zalozme jeden topic s nazvom MOJA 306tka a tam dajme vsetky svoje fotky to by bolo podla mna super :))))) urcite by tak bolo na co pozerat takto je to nudne a neprehladne.....

Jo, to máš pravdu ale já, "Dundee" a "Sakomi" doufáme, že až se po "Silvestri" vrátí mám zapůjčí svýho dědu !!! Tož uvidíme...... /řekl slepej/....... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som tu zas.

No deda mam v Prievidzi takze neviem ci bude taky ochotny ako v mojom pripade. Inak aj on ma 306 o ktoru sa podstivo stara, a vdaka ktorej som sa ja rozhodol ake auto si kupit :potlesk.

Fotoky som vystavil na obdiv aby som sa dozvedel nejake postrehy co by sa dalo v buducnosti vysperkovat.

Koberec mam preveseny v pivnici, ale dakujem moc za ponuku. Ked mi tieklo do kufra som ho vybral a od vtedy som ho tam nevratil.

K tomu tapaciru: mam v plane v buducnosti menit za sedacky z novej 306, takze pocitam ze bud pridu precalunit aj s interierom alebo s tym daco uz vymyslim. Ale pravdupovediac momentalny tapaec mi neprekaza farebne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

A tož jsem já, "Dundee" a "Sarkomi" v pr*eli. Dědu nám holt nepůjčíš..... :( :(

Pro něj asi nechám poslat vládní speciál, jinak za chvíli auto pod tim nánosem bordelu z našich tankodromů (čti silnic) nepoznám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Cyberfly

Hh, sa takto nevzorne starate o svojich levov? By sa malo stat vasim sobotnym doobednym ritualom drhnutie auta. :aut

Bohužel to bych musel míti čas a nepracovat v práci .Taktéž při těchto mrazech se mi to nehodí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Hh, sa takto nevzorne starate o svojich levov? By sa malo stat vasim sobotnym doobednym ritualom drhnutie auta. :aut

No vzorně/nevzorně, ono tě to přestane bavit pořád drbat auto, když druhý den přijedeš domů a auto je v tomhle počasí stejně zaprasený jako před umytím :roll, navíc takový častý ježdění do myčky by mě asi dost ulehčilo v peněžence :)

[upravil dne 3/1/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pravdupovediac vo zvyku nemam ani ja ho umyvat v tomto pocasi kazdu sobotu. A umyvacku moc neuznavam, zbytocne drahe to je stale. Ked tak skocim na nedaleku cerpacku kde maju wapky na 10 koruny v boxoch.

A ten dedov pocin bol len ojedinely jav, lebo bol u nas na sviatky a zjavne uz nemal co robit, noze boly nabrusene, poriadok v garazi uz bol tiez a zvaracku uz zbalil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...