Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žárovky do světel..jaké?


rimmer

Recommended Posts

Nazdarek panove. Chci se zeptat, jake zarovky sou do prednich svetlometu. Mam to par dni a nemam k tomu zadne zarovky nahradni, tak si chci koupit, clovek nikdy nevi(a nechce se mi vytahovat zarovky ktere tam asou abych zjistil typ :). Jinak do zadnich svetel to bude asi std. jako u jinych, treba 405 apod predpokladam ze??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr605: no ja jsem se koukal do katalogu, tam je 21W zluta a brzdova je 21/4W. Pak jsem se koukal do ty francouzsky knizky a tam je 21/5W. No a pak jsem se koukal na internet, co je v nasich krajinach nejdostupnejsi a vyslo mi 21/5W. Tak jsem to sem napsal, lepsi je byt vic videt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší řešení, vybavení krabiček je jen třeba doplnit o žárovky H1. Teď jsem koupil 4 nové H1 a 12/55W + 30% a svítí to trochu líp, ale je třeba koupi bílé žárovky, maximálně lehce nažloutlé (opravdu to líp svítí v mlze a v dešti. Jinak někde na netu jsem četl, jak levně udělat Xenony aniž bys kupoval nové světlomety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dydzej: V tom mym tam asi ma byt bila, podle polohy tech cudliku na aretaci. Ted si nejsem jistej, ale ty zluty nemaji ty cudliky primo naproti sobe, ne? V tom panylku se svetlama jsou naproti sobe, schvalne jsem se koukal, jestli to tam neni nejak zpraseny a neni. Ale stejne mi pripada, ze blikani neni ve dne moc dobre videt...

A v tech brzdach mam ty jak jsem psal, jak jsou dostupne uvidim, az je budu shanet nove.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...