aaischa

olej v airboxu?

14 posts in this topic

Ahoj, dneska sem sundaval airbox abych moh k čidlu zpátečky, dík vixy za radu, nakonec sem ho našel :) tak sem juknul v jakym stavu je filtr a ve výsledku z jedný hadičky viz obrázek de dovnitř olej, je to normální ? proč vede do airboxu hadička takhle od "nádobky" pro olej.. ? je něco blbě když to takhle olejuje? hadice kerá pak vede k sání dál má vnitřek od oleje taky...

olej.jpg

olej2.jpg

olej3.jpg

už to nejde editovat :( tak to dopíšu jedině sem ... co sem tak yvčet tak různě na netu tak to bejvá způsobený hrošíma pístníma kroužkama :( ..?

Ten tvůj je ještě v pohodě;), navíc jsem tady na fóru někde četl, že by to tak i mělo být. Každej diesel má aspoň trochu oleje v boxu...

jestli to neni nijak vážný tak sem jedině rád.. stačí že snad všade kde jen to de sákne olej :D

malo by to byt odvetranie mototra......nejak to museli spravit aby ti nesiel bordel do mototra.ked sa mylim opravte mna...

je to odvětrávaní klikovky - když se ta hadice ucpe, tak vyskočí měrka oleje a vyháže ti to olej z motoru. a do filtro to jde proto, aby se tam přes tu hadici nedostal prach atd

Původně zaslal: aaischa

už to nejde editovat :( tak to dopíšu jedině sem ... co sem tak yvčet tak různě na netu tak to bejvá způsobený hrošíma pístníma kroužkama :( ..?

Hroší kroužky.... :myslim:myslim:myslim Vidím, že mám mezery ve vzdělání.... :aut

aaischa: přečti jsi tohle, nějak jsem línej to tu znovu psát (a máš tam ještě pár rad navíc) ;)

Původně zaslal: vix

aaischa: přečti jsi tohle, nějak jsem línej to tu znovu psát (a máš tam ještě pár rad navíc) ;)

tak ju nastuduju :) dík :)

Len dodam ze vypary z motora su skodlive pre zdravie (ostatne co nieje:)) aj preto ich nasaje motor a je po probleme

Niektore motory hlavne tie starsie maju odvetravanie len tak volne napr perkins, avia, zetor,....