Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přístrojovka


Hics

Recommended Posts

To Zoby: Za úplatu nebudu dělat nic, páč nemám rád obchodování typu: přesunu krabici a vydělám 50%. Spíš počkej, jak dopadnou ty moje kroužky, pak bych ti poslal výkres profilu, ty by sis změřil průměry a dal bych ti kontakt na toho maníka O.K.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Dave_k

2Ferry: o tom platu jsem Davidovi taky psal. A co myslíš že byla odpověď? Že nějakej dobrák už si to zabral pro sebe. Nevíš o koho náhodou jde?!?:mad::D

:D:D:D tomu se rika kdo driv prijde ten driv mele :D:D:D ale neboj ,David je sikovnej, urcite zas nejaky sezene a jezisek bude ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David: no, přesně to formuloval takhle: \"nemám rád obchodování typu: přesunu krabici a vydělám 50%\".

Tak co víš, třeba se mu tam nelíbí těch 50%. Třeba se 100% by byl spokojenější? :)

Já (se) teda v krabici na čtyřech kolech přesouvám téměř denně, a výdělek nikde, natož pak 50%. Asi dělám něco špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim to vysvětlit s těma krabicema. Prostě mě tak nějak kapku vadí, že na jedný straně někdo něco vyrobí, nebo vymyslí a dostane za to mnohdy i jen zlomek ceny, za kterou to napálí obchodník koncákiovi. Nejsou všichni takový, ale je jich dost na to, aby mě srali. ¨Tohle téma se dá rozvádět do nekonečna a patrně na to bude mít leckdo rozdílnej názor a tohle je můj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Hics:

já taky nemám rád přesouvání krabic.

jen jsem myslel, že by bylo jednodušší, když ho znáš ty a už je dělá pro tebe, tak mu jenom říct a? to udělá 2x.

navíc to mám asi daleko, tak by bylo lepší to třeba poslat poštou.

Jen tak teoreticky: ten lichoběžníkový profil má nějaký zvláštní význam? možná by stači trojúhelníkový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Hics

Pohoda, klídek.... Dneska posem poslal výkresy jednomu týpkovy a mělo by se do konce teydne vidět.... Sem na to taky zvědavey. Nejni nad to, když si ježíška udělá člověk sám...:D:D:D

Tak co, mame novy tyden a nic? :o Hicsi ty nas napinas ... :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Prd bude, a ne kroužky, na takové ptákoviny neny čas.

Co úsilí stálo dokopat Hicse k výměně skel a tapecírů, co se tu válely skoro měsíc :) Ale výsledek je super, tónovaná skla se nám mooooc povedla... tedy ještě zbývá přelepit to zadní, a bude to komplet.

No, a pak ještě dodělat alarm + DO, vyměnit kotouče, rozebrat to bourané GTI-čko co máme na garáži, a pak teprvá bude čas na blbostičky... teda když pominu můj svělej nápad z minlého týdne skládat ze dvou převodovek jednu, to má taky přednost... jo, ještě předtím by se měla dělat taky zadní náprava, si tak vzpomínám, tak to asi kroužky dřív jak v létě nebudou :D:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...