Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přístrojovka


Hics

Recommended Posts

512_tn_2.jpg

512_tn_3.jpg

Možná by to mělo patřit do tuningu, ale vzhledem k tomu, že bych potřeboval vysoustržit ty hustý kroužky kolem budíků, tak předpokládám, že se v sekci servis najde víc lidí znající nějakýho šikulu se soustruhem. Je to jen studie, ale vzhledem k tomu, že sem si s tím celkem vyhrál by měl reál vypadat velmi podobně. Třá se i někdo přidá, kdo by měl záujem a bylo by to levnější co ? :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, Hicsi.

Je to pěkně udělaný ...

Soustruh nemám a prozatím nikoho neznám.

Jedině to vykrouhat z lipovýho dřeva a polepit alobalem :)

Beztak se to ještě musí nechat pochromovat, aby to trochu stálo za to.

To by stačilo říct nějakýmu mistrovi z učňáku, sakryš. Je to jenom pár kroužků o lichoběžníkovém průřezu?

Jak to umístíš na budíky? Lepidlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to ani nechromoval. Pokud se vyleští dural, tak taky vypadá cool. Průřez je v podstatě lichoběžník nahoře s přesazením a rádiusem. mám to samozřejmě načrtnutý a okótovaný. Lípnu to tam Loctitem a bude... Jen aby to někdo vykrouhal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics: že se simtě ptáš tady? Myslíš, že tu někdo hakesí u soustruhu, a ve volneych chvilkách browsuje na netu z noutbůku pohozenýho ve šponách? :D

Co kdyby ses poptal takhle tam někde, odkud pocházíš, co? Takovej Emilek... či jeho kamarád sídlící ode mě za rohem, ten má maley soustruh. Či se poptat tam, kde ti přetáčeli kotouče... ale na netu asi těžko anežko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych je bral na svoje budiky do 406 :D , kdyz uz tam budu davat otackomer, ze bych je este trosku vytunil :D Dej vedet jestli jsi nekoho sehnal, zkusim se taky poptat, svagr je umelcekej kovar a jeho bracha opravuje vsechny obrabeci stroje po celym svete, akorat nevim jak na tom ted bude s casem, pac ted letel do Brazilie,ale az se vrati,zeptam se ho, takovouhle prkotinku by musel zvladnou :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neverim ze ma Hics v palubce pod tim plexi tak agresivni atmosferu, aby mu tam musel oxidovat vylestenej dural :D :D nicmene napadlo me , jak tam dovnitr za to plexi chce ty krouzky dostat, to plexi je prilepeny dost na fest a bojim se ze by pri pokusu sundat mohlo prasknout...

Ale vypada to moooc pekne, ja jsem puvodne premyslel o tom natrit to nejakou modelarskou barvou, jenze to nebude tak leskly :( No uvidime jak to poresi, verim mu ze to dotahne do zdarneho konce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen sem čekal, kdo se ozve na téma, jak tam dostat ty kroužky....:D:D:D

Cák s těma maleyma problém nebude a ty velký, páčto budou jen tenký prstýnky pudou doufám nedestruktivně stlačit, procpat dírama a lípnout. Plexo se mi sundávat nechce, páč jak píše Ferry, tak to plexo je tam opravdu dost na fest lepený a nedestruktivně asi dolu nepude. Myslým, že už sem našel typa, kterey to vyrobí. V pondělí mu nesu výkresy, taxe uvidí... Jestli tam nakonec nenarvu ty kroužky, tak budu vypadat jak superpytel... Pokud se už na toto téma neozvu, tak víte co se stalo...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm takze smutny konec tohoto topic se blizi :D :D :D Hicsi, myslim ze i kdyz budou tenky tak je neztlacis bez toho aby uz tak zustaly a aby nezustaly v tom zmacklym tvaru, spis me napadlo vyriznout po stranach tech kulatejch der naproti sobe zarezy( napr poloha 6 a 12 hodin) , kterymi by ty krouzky dovnitr prolezly ale po jejich prilepeni uz by nebyly videt .. snad vis jak to myslim :cool:

kadopadne az budes mit krouzky nafot je a dej to sem na stranky jak to vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krouzky tam dostanu, kdyby čërt na koze jezdil. Propilovat tam malý zářezy klidně můžu, páč se to tím kroužkem schová, ale stlačit je trochu budu muset tak jako tak. Dural je celkem pružnej, taxi myslim, že by to moh zkousnout. Vkaždým případě radši nechám udělat jeden navíc na zkoušku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych ty kroužky bral taky, mám palubku 205 GTI (asi novější model)

jinak jsem přemýšlel, že bych si je vystřihl z alobalového tácku co prodávají v papírnictví za 15 kč.

jinak u 205 jde to plexi krásně sundat.

2 Hics:

kdybych ti poslal průměry, nemohl bys mi je za malou úplatu taky nechat udělat?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...