Sign in to follow this  
Followers 0
terarus

Výroba HDI 2,2 ???

8 posts in this topic

Já myslím 2001 ale opravte mě jestli se pletu......:myslim:myslim:myslim

Já jsem zatím vyděl jenom z roku 2002 a vejš ale je to možný .Jinak Přemo mám na tebe takovej dotaz tvoje Hdičko vypadá taky dost dobře nechtěl bych někdy popsat své úpravy co si na autě dělal ?Dost by mě to zajímal třeba zadní nárazník není zřejmě původní tak z čeho je ?

Děkuji. tukni na muj podpis a ten tě hodí do mého profilu......nárazník je původní jen malinko upravený já jsi měl jet pro 2,2 hdi r.v. 2001 ale byla to hrozná gringla tak jsem vzal toto tak proto to asi vím ....

[upravil dne 24-12-07 Přema]

JJ to jsem nevěděl že se mi tam ukážou další fotečky :o Jinak máš opravdu fešný auto kéž bych měl taky takový:super Jinak jak máš udělanej ten zadní nárazník ? To co máš ve středu tam nebylo ne ? Tuším že tohle maj nový Octávky nebo se pletu ?

Původně zaslal: terarus

JJ to jsem nevěděl že se mi tam ukážou další fotečky :o Jinak máš opravdu fešný auto kéž bych měl taky takový:super Jinak jak máš udělanej ten zadní nárazník ? To co máš ve středu tam nebylo ne ? Tuším že tohle maj nový Octávky nebo se pletu ?

Pleteš...je to s AUDI ALLROAD a je to tam domontovaný,je jasné že to tam nebylo......ale tahle sranda s audi stojí 3000 takže žádná sranda.....a děkuji že jse ti líbí....