Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řada profesionálních řidičů kamiónů tápe v pravidlech.


Pinďa

Recommended Posts

Původně zaslal: Fx

Takto je označena silnice pro motorová vozidla, maximální povolená rychlost na ní je v obci skutečně 80 km/h.

Více viz http://www.dalnice.com/pojmy/pojmy.htm

Vida, mohl bych z fleku dělat kamioňáka. :D

Omlouvám se za mystifikaci a žádám, aby jako polehčující okolnost bylo bráno v potaz, že takové značky u nás v obci nemáme. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Kurt

Omlouvám se za mystifikaci a žádám, aby jako polehčující okolnost bylo bráno v potaz, že takové značky u nás v obci nemáme. :mad:

Kdepak, žádný takový, neznalost neomlouvá :papa

Ale tak pro tentokrat :super:super:super :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro plošné školení všech řidičů po nějaké době. Taky neznám všechna pravidla a na spoustě míst jezdím "po citu", takže bych takovou příležitost docela uvítal. Potíž je, že dokud to není povinné, málokdo si na to najde čas, i když by rád.

To samé se týká školení první pomoci. Mám za sebou cca měsíc nehodu, při které jsem se stal ze svého pohledu poškozeným, bohužel to je ve správním řízení. To, co jsem ale chtěl říct, je to, že člověk nikdy neví, co ho na silnici potká. Mně se tedy stalo to, že jsem stál v křižovatce připraven odbočit vlevo a dával přednost protijedoucím. Narazil do mě člověk, který chtěl odbočit z protisměru také vlevo, ale dostal jakýsi záchvat, tipuju to na epilepsii. Prostě mírně vyhnul a pak už nemohl nic dělat. Troubil jsem, ale ani nebrzdil, ani neotočil volantem. Místa tam přitom bylo dost. Když jsem po ráně vylezl z auta, viděl jsem, že tam sedí nehybně, jen se klepe. Když jsem mu otevřel dveře, abych zjistil, zda je v pořádku, šla mu pěna z úst. Nebýt toho, že jsem měl pár týdnů zpátky školení z vyhlášky 50, jejíž součástí je i první pomoc, netušil bych, co dělat.

Na silnicích i v životě obecně mi vadí bezohlednost, ani tak ne nedodržování pravidel. Kdyby se měla dodržovat všechna pravidla naprosto slepě, doprava v Praze by se asi zastavila.

[upravil dne 24.12.07 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

Já musím každým rokem chodit na školení referentských řidičů a tohleto mi připadá jako supr akce (vždy si osvěžím paměť,popřípadě nasaju novinky) Jelikož mám řidičák od 83 , tak bych asi místama dost tápal :D

Sis udělal řidičák až v 83 letech?

Cos dělal do tý doby??

A kolik Ti teda vlastně je teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...