Sign in to follow this  
Followers 0
vlnka

Zadni sterac 205

7 posts in this topic

U auta mam zadni sterace na stejnym tlacitku jako je ostrikovani zadniho okna. Nema nekdo zkusenost s oddelenim tohoto ovladani na jine tlacitko?. Dik

Na tlacitku?! TO snad ne! Byva to prece na prave pacce a otacenim od sebe je sterac/ a pak teprve ostrik... Teda aspon na tech kulatych packach

Přesně tak kamarád to taky má na páčkách a nevím o tom, že by to dělaly sólo a proč taky.

Hmmm, to já u svý 309 GRD to mám taky na tlačítku a pěkně me to s..e... Lepší by bylo na páčce. Ale nový modely to už tak možná maj...

Jde o to ze si pripadam jak magor, kdyz venku prsi a ja si pri stirani zadniho okna jeste sam prilivam vodu. A nakonec to strika celou dobu stirani, takze je to stejne mokry. Tak me napadlo ze bych si dal ten sterac nekam solo bokem treba na palubku.

Packu pod volantem mam hranatou a pro zadni okno je tam prideleno pouze tlacitko.

Voštík: nemystifikuj. Starší modely 205 a 309 maj zadní stěrač na jedno tlačítko s ostřikem. 205-ka na konci páčky (mikrospínač), a 309-ka dokonce úplně mimo, na tlačítko na středovém panelu.

To tlačítko ale funguje takto: zmáčknu a držím = jede stěrač s ostřikovačem naráz, nebo krátce zmáčknu a stěrač udělá jeden kyv - má normálně doběhový kontakt do klidvé polohy - a ostřikovač nic neostřikuje, páč to na to krátké \"?uknutí\" do tlačítka nestihne.

Pokud vám to takhle nefunguje, tak si to opravte. Mně tenhle systém vyhovoval (u novějšího auta to mám oddělené).

OKi, omluvam se z amystification.. Moje pezoti nevzdelanost. Jsem holt na ty roky 92 :D