Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejede jak má


Guest Long

Recommended Posts

Odvzdušněný to mám, to bylo první co mně npadlo, ale nepomohlo to tak mně napadá už jen ten radiátor :(( Ale výměna je prej je dost složitá, musí ven celá palubka,tak se do toho nechci pouštět sám, asi to svěřim nějáký dílně. Ale nerad bych zbytečně investoval peníze, pokud by to šlo vyřešit nějak jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Long

Odvzdušněný to mám, to bylo první co mně npadlo, ale nepomohlo to tak mně napadá už jen ten radiátor :(( Ale výměna je prej je dost složitá, musí ven celá palubka,tak se do toho nechci pouštět sám, asi to svěřim nějáký dílně. Ale nerad bych zbytečně investoval peníze, pokud by to šlo vyřešit nějak jinak.

takže OMYL JÁ JSEM MĚNIL RADIATOR A MUSÍ JEN DOLŮ SLOUPEK ŘÍZENÍ POD VOLANTEM stačí míti vercajk a je to na 3 hodky práce.nejhorší je míti klíč htorx na povolení sloupku volantu musí bít s dírkou uprostřed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

takže OMYL JÁ JSEM MĚNIL RADIATOR A MUSÍ JEN DOLŮ SLOUPEK ŘÍZENÍ POD VOLANTEM stačí míti vercajk a je to na 3 hodky práce.nejhorší je míti klíč htorx na povolení sloupku volantu musí bít s dírkou uprostřed

Pak je to lepší než jsem si myslel,nemáš náhodou fota?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám další zahadu :o Když přijedu s ohřátým autem a dojedu na plyn, na kterej to normálně nejede ( takže se spíš doškubu ) a nechám ho tak 15-30 min ( nestačí vychladnout ) a pak normálně na plyn nastaruju tak to nedělá nejmenší problém a jede uplně perfektně i na ten plyn. Nevím jestli těch 20 min není doba na nějáký "resetování" ŘJ nebo tak něco. Hlava mi to nebere :myslim Odpojovat tu sondu sem ještě nezkoušel, ale jakmile budu mít trošku času tak to skusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: subin

Původně zaslal: sarkomi

takže OMYL JÁ JSEM MĚNIL RADIATOR A MUSÍ JEN DOLŮ SLOUPEK ŘÍZENÍ POD VOLANTEM stačí míti vercajk a je to na 3 hodky práce.nejhorší je míti klíč htorx na povolení sloupku volantu musí bít s dírkou uprostřed

Pak je to lepší než jsem si myslel,nemáš náhodou fota?

takže zde aspon něco demontovat pozici A B pod B je radiátor topení.U sloupku řízení demontovat 2 šrouby nahoře /70/ a dole musí se označit aby jsi dal pak jak bylo ,já jsem sloupek řízení jen odklonil a radiator se dal vytáhnout doboku.Předem vypustit chladící kapalinu,při vyjmutí radiatoru drobet vyteče/dáti něco na zachycení vody + hadry,jinak to máš na koberečku.Při montáži radiatoru nové těsnění 2 kroužky ty jsem měl k tomu přibalené.

[upravil dne 28/12/07 sarkomi]

post-0-14109597469685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sondu sem odpojil, žádná změna. ten el. mag. ventil mi čistily nedávno v jednom servisu, když už nevěděly co s tím, ale zlepšilo se to asi jen tak na 100 km, pak bylo a doteď je zase vše při starým ( při blbým ). Chlapi nebydlíte někdo s plynem a zkušenostma, někde poblíž Kolína nebo v Praze. Aby se na to podíval a projel někdo kdo to zná, třeba to bude jen nějáká banalita :grr

[upravil dne 29.12.2007 Long]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně mám klid :) Ještě jednou sem to všechno prošel, rozdělal, vyčistil a zase sešrouboval a jede to !!!:D Tak díky všem co přispěly radou.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je odrusovaci kondenzator zapalovania-je pripojeny k +na indukcnej cievke a druhym koncom na kostru. Ma kapacitu 2,2uF

Původně zaslal: sarkomi

pro někoho je lepší foto a hned pochopí,mimochodem pod tím konektorem je malý obdélníček ,k čemu to slouží ?? je tam jeden vývod drát černý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skontroluj ci mas dobre kontakty na tom elektroventilu, mne to iste robila felda s plynom a bolo to tym ze jedna pacicka s kablom ktora sa nasuva na ten ventil bola nasunuta medzi buzirkou a pliskem. A motor mi nahodne trhal a vtedy som z kabiny pocul cvakani v ritmu vynechavani motoru

Původně zaslal: Long

Tak mám další zahadu :o Když přijedu s ohřátým autem a dojedu na plyn, na kterej to normálně nejede ( takže se spíš doškubu ) a nechám ho tak 15-30 min ( nestačí vychladnout ) a pak normálně na plyn nastaruju tak to nedělá nejmenší problém a jede uplně perfektně i na ten plyn. Nevím jestli těch 20 min není doba na nějáký "resetování" ŘJ nebo tak něco. Hlava mi to nebere :myslim Odpojovat tu sondu sem ještě nezkoušel, ale jakmile budu mít trošku času tak to skusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az seto zlepsilo muze to byt tym kontaktem alebo vadna civka. Ja bysom napred zobral voltmeter pripojil ho na svorky ventilu a vyvedl do kabiny a tak by som s tym jazdil a uvidel ci 12V na ventilu vypadava ked mi motor vynechava.

Původně zaslal: Long

Tak sondu sem odpojil, žádná změna. ten el. mag. ventil mi čistily nedávno v jednom servisu, když už nevěděly co s tím, ale zlepšilo se to asi jen tak na 100 km, pak bylo a doteď je zase vše při starým ( při blbým ). Chlapi nebydlíte někdo s plynem a zkušenostma, někde poblíž Kolína nebo v Praze. Aby se na to podíval a projel někdo kdo to zná, třeba to bude jen nějáká banalita :grr

[upravil dne 29.12.2007 Long]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravdě, teď když to jede tak se mi to nechce pokoušet a harbat se v tom, abych to zase nepok....l. takže to asi nechám být. uvidím jak dlouho to vydrží. Je fakt že když sem to všechno dálav z5 tak sem všechny kontakty a konekktory očistil a prostříkal takže možná že pomohlo právě tohla, jak říkáš. Tak teď ještě to topení a bude to v pohodě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...