Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejede jak má


Guest Long

Recommended Posts

Dobrý den. Sem novým majitelem P 406 rv 89. (starý model) s LPG AG autogas dovezeným z Holandska. Perfektní auto, velký pohodlný, bezva svezení, jen ten plyn mi dělá potíže. Nejde do otáček, netáhne, cuká a občas i na volnoběh chcípá. Ale někdy zase jade uplně perfektně. Bylo mi sděleno že nejspíš je vadná lambda sonda (občas funguje a občas ne) a posílá špátné informace. Řj pak posílá moc bohatou směs a motor se dusí. Je taky pravda že od té doby co mi takhle blbne LPG docela stoupla spotřeba na benzína i dynamika. Mohl by mi někdo tuhle doměnku potvrdit nebo vyvrátit? Předem děkuji.

Jo a šťasný vánoce a NR 2008:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Long

Dobrý den. Sem novým majitelem P 406 rv 89. (starý model) s LPG AG autogas dovezeným z Holandska. Perfektní auto, velký pohodlný, bezva svezení, jen ten plyn mi dělá potíže. Nejde do otáček, netáhne, cuká a občas i na volnoběh chcípá. Ale někdy zase jade uplně perfektně. Bylo mi sděleno že nejspíš je vadná lambda sonda (občas funguje a občas ne) a posílá špátné informace. Řj pak posílá moc bohatou směs a motor se dusí. Je taky pravda že od té doby co mi takhle blbne LPG docela stoupla spotřeba na benzína i dynamika. Mohl by mi někdo tuhle doměnku potvrdit nebo vyvrátit? Předem děkuji.

Jo a šťasný vánoce a NR 2008:o

406 z roku 89:o to ses nějak překlep ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Long

Dobrý den. Sem novým majitelem P 406 rv 89. (starý model) s LPG AG autogas dovezeným z Holandska. Perfektní auto, velký pohodlný, bezva svezení, jen ten plyn mi dělá potíže. Nejde do otáček, netáhne, cuká a občas i na volnoběh chcípá. Ale někdy zase jade uplně perfektně. Bylo mi sděleno že nejspíš je vadná lambda sonda (občas funguje a občas ne) a posílá špátné informace. Řj pak posílá moc bohatou směs a motor se dusí. Je taky pravda že od té doby co mi takhle blbne LPG docela stoupla spotřeba na benzína i dynamika. Mohl by mi někdo tuhle doměnku potvrdit nebo vyvrátit? Předem děkuji.

Jo a šťasný vánoce a NR 2008:o

406 z roku 89:o to ses nějak překlep ne?

tipujem preklep 98:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu to byl překlep. je to 98.

A když odpojím tu sondu, nemůže se stát že mi shoří katalizátor nebo nestane se jiná nepravost? Možná se ptám hloupě ale sem naprostej laik. Momentálně už to zase nejede vůbec, potvora:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě by to nevadilo kdyby si lambdu nachvíli odpojil, aby si to vyzkoušel. Třeba to nemusí být dobrý pro katalyzátor , ale na tu cvhíli :super . Ale zase nejsem žádnej automechanik, jen říkam co vim z doslechu ;). Mě zase říkal jeden chlap , že mi dává špatný signáli rychlostní snímač ( blbne mi tachometr ) , tak nevim :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to v vyskouším a uvidím. Díky za rady. Ten tachometr mi taky nějak zlobí, o tom snímači sem tady na foru četl, taky mně asi to čaká. Ještě dotaz z trošku jinýho soudku. Mám pocit že netopí zrovna nejlíp. Termostat je novej, motor se bez problému ohřeje a drží se tak mezi 70-80, ale mám pocit že bude asi "zarostlej" radiátor. Ten vzduch nefouká zrovna moc teplej. Dá se pročistit nějákou směsí, aniž bych se bál že mi to zanese kanálky pro chladící směs v bloku motoru? Nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Long

Tak to v vyskouším a uvidím. Díky za rady. Ten tachometr mi taky nějak zlobí, o tom snímači sem tady na foru četl, taky mně asi to čaká. Ještě dotaz z trošku jinýho soudku. Mám pocit že netopí zrovna nejlíp. Termostat je novej, motor se bez problému ohřeje a drží se tak mezi 70-80, ale mám pocit že bude asi "zarostlej" radiátor. Ten vzduch nefouká zrovna moc teplej. Dá se pročistit nějákou směsí, aniž bych se bál že mi to zanese kanálky pro chladící směs v bloku motoru? Nebo tak něco.

odvzdušni to odvzdušnovakem co je u přepažky mezi motorem a řidičem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...