Sign in to follow this  
Followers 0
rakvajs

vymena motoru

16 posts in this topic

mam 106 1,0 motor oznaceni CDY 4kvalt a chi ho vymenit za 1,1 oznaceniHDZ 5kvalt, jak to bude papirove projdu?:myslim:myslim

Těžko Anežko.... A máš čísla na štítkách, nebo už vyražená na bloku? Štítky se dají přehodit....

ja bych nedelal, uz jen kvuli tomu ze musis menit celou ele... a nahlasit to pote jako prestavbu jinak neprojdes technickou.... No i kdyz, ona ta 1.0 a 1.1 jsou identicke motory co na pohled.... Takze mozna jen vymaz cisla motoru z technicaku a mozna by to proslo...

Původně zaslal: Marlin

ja bych nedelal, uz jen kvuli tomu ze musis menit celou ele... a nahlasit to pote jako prestavbu jinak neprojdes technickou.... No i kdyz, ona ta 1.0 a 1.1 jsou identicke motory co na pohled.... Takze mozna jen vymaz cisla motoru z technicaku a mozna by to proslo...

Číslo se sice nekontroluje, může se udělat výmaz, ale kontroluje se typ motoru a ten tam bude určitě vyražený na bloku.

přesně tak číslo motoru nemám jen výmaz je tam jen typ motoru a ten mi při STK kontrolovali jako druhé po VIN

Původně zaslal: rakvajs

tak toje asi uplne cely v pr...y a z vymeny nic nebude kdyz to papirove nejde.

Papírově to neřeš.

A nebo motory vyměň a pak si nech někde takovej štítek vyrobit a přinýtuj ho na místo kde je vyraženo to špatné...

Já byl na evidenčce a typ motiru nikdio nebyl schopen najít. Na inspektorátě mi to samo nepřepsali. Takže jsem jel zpět , sundal jsem vzduchovej filtr a ten štítek jsem mu ukázal. No a tak bych to řešil. Vyvrtat díru , štítek , nýt.... a je tam

Původně zaslal: rakvajs

tak ja to vymenim a na to vyreseni mam 11 mesicu do STK.

:bojim štítek přehazuj dokud je motor venku a je k němu dobrý přístup!