Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Práce o svátcích


Miku

Recommended Posts

Pracuji v hutnické firmě,kde v roce 1989 bylo přibližně 5500 zaměstnanců , dnes nás tam je necelých 650 , takže tyhle pocity jsem měl X-krát , nejsou příjemné :grr.

Je pravda , že kdo chce a umí tak si práci najde (a mnohdy i lepší :super )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byla v práci naposledy 18.12 do 18hod. a bohužel už ani nemám kam po novém roce jít, v práci jsem dala výpověď a nemůžu vůbec nic sehnat. Není to vůbec o tom, že kdo chce pracovat si práci najde, to jsem si taky do teď myslela, ale už je to téměř 3 měsíce, co práci scháním a stále nic nemám :(. Takže vám všem docela závidím, že máte kam v lednu jít.

A Dave_k ten byl naposledy 20.12 asi do 12hod., ale bohužel už musí 2.1. do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl taky naposled 20,12, do 14h měl bych jít až 3,1, ale dobrovolně jdu 27 a 28:Dmám to za menší příplatek:D:P

to Aluška -vim o čem mluvíš přítelkyně nemohla sehnat 4 měsíce.a že sháněla.já seděl každej večer na netu a rozesílal životopisy a ona jezdila po pohovorech.nakonec švagrová šla na mateřskou tak nastoupila místo ní.opravdu to není lehký.

ona práce je ale proč se dřít za 8 až 10tis když je můžes dostat od pracáku a bez námahy a k tomu něco hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela sem rád ,že mám přes svátky volno ale program už bude jasný ,včera a dnes cestou do práce s teplotkou 38 stupínků nebylo zrovna veselých. Televize u postele a horký čajík to jistí a pohádky budou celou dobu ( bohužel všechny už ale znám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My skončili v pátek 21 v 16: 30 asi, odvezl jsem skoro půl koule do banky ( všichni chtěli najednou zaplatit faktury ) a půjdu až 2.1 - i když mám dovolenou až do 7.1 ( mám tolik dovolené, že už ji mám příkazem, ale co mám doma dělat když mrzne ). Nicméně fungujem na telefonu a je na nás, jestli semtam otevřem sklad. Aktivní blbci jo, čili jsem byl v práci včera i dnes.

Nezávidím ty směny, docela mně to překvapilo kolik lidí je přes svátky v práci a budu si vážit toho, že to nemám příkazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...