Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Práce o svátcích


Miku

Recommended Posts

Tak to se máš , já jsem spíš "rodinný typ" :super

24.12. - 14:00 - 22:00

25.12. - 14:00 - 22:00

26.12. - 22:00 - 06:00

1.1.2008 - 06:00 - 14:00

:D:D:D

Co víc dodat :D , že já blbec kdysi místo učení chodil za holkama :aut

[upravil dne 22.12.07 Miku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po x letech mam 24-26. volno , loni a předloni jsem měl dokonce i nočni na silvestra:grr a nemluve otom že předloni měpři cestě na silvestrovskou nočni nabouralo auto (čelně) , sice mi nic nebylo ale předek auta pryč a na směnu jsem stejně musel:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si vzal dobrovolně směnu 15-23 na silvestra poslední den roku, moc mě to netrápí přítelkyně odjíždí pár dní před koncem roku na 9dní na dovolenou s její rodinou tak pudu do práce...

24.mam volno ale jinak od zejtřáka do konce roku kazdej den mam směnu..

[upravil dne 22.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já Vás asi pěkně na*eru:

v práci jsem byl naposled ve čtvrtek 20.12. od 9 do 12 hodin a půjdu nejdříve 7.1. (spíš ale až 14.1.2008), až budou hotové inventury.

Abyste mě ale tím vztekem nesežrali a zítra mi před domem nestál zástup Medvědobijců připravených na zteč, tak momentálně prožívám poměrně složité období, protože jsem se dozvěděl, že se ve firmě budou razantně snižovat stavy a ze 6ti dealerů se stanou pouze dealeři 3.

Že se u firmy s nikým nemažou zjistil můj bratranec, kterého jsem dovedl v červenci, všichni s ním byli spokojení až mu počátkem prosince na DUCATU odešla spojka (pondělí), následně po opravě se zjistilo, že hučí převodovka (středa) a ve čtvrtek majitel Martinovi oznámil, že už ho nepotřebuje a auto v pátek prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Máme celozávodní dovolenou. Sice pár kancelářských (jeden a jedna = pár) do práce jeden den jdou, ale zajímalo by mě, co tam budou dělat. Kotelník snížil teplotu na 10°C. V tom se dá tak akorát lyžovat, ale nic jinýho :)

Fakt je to pár??

Tak to neřeš, oni se zahřejou i bez kotelníka (a myslím, že i bez Tebe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

A já Vás asi pěkně na*eru:

v práci jsem byl naposled ve čtvrtek 20.12. od 9 do 12 hodin a půjdu nejdříve 7.1. (spíš ale až 14.1.2008), až budou hotové inventury.

Abyste mě ale tím vztekem nesežrali a zítra mi před domem nestál zástup Medvědobijců připravených na zteč, tak momentálně prožívám poměrně složité období, protože jsem se dozvěděl, že se ve firmě budou razantně snižovat stavy a ze 6ti dealerů se stanou pouze dealeři 3.

Že se u firmy s nikým nemažou zjistil můj bratranec, kterého jsem dovedl v červenci, všichni s ním byli spokojení až mu počátkem prosince na DUCATU odešla spojka (pondělí), následně po opravě se zjistilo, že hučí převodovka (středa) a ve čtvrtek majitel Martinovi oznámil, že už ho nepotřebuje a auto v pátek prodal.

já tě vemu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Ticcino

Máme celozávodní dovolenou. Sice pár kancelářských (jeden a jedna = pár) do práce jeden den jdou, ale zajímalo by mě, co tam budou dělat. Kotelník snížil teplotu na 10°C. V tom se dá tak akorát lyžovat, ale nic jinýho :)

Fakt je to pár??

Tak to neřeš, oni se zahřejou i bez kotelníka (a myslím, že i bez Tebe)

Svata pravda předsedo:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

A já Vás asi pěkně na*eru:

v práci jsem byl naposled ve čtvrtek 20.12. od 9 do 12 hodin a půjdu nejdříve 7.1. (spíš ale až 14.1.2008), až budou hotové inventury.

Abyste mě ale tím vztekem nesežrali a zítra mi před domem nestál zástup Medvědobijců připravených na zteč, tak momentálně prožívám poměrně složité období, protože jsem se dozvěděl, že se ve firmě budou razantně snižovat stavy a ze 6ti dealerů se stanou pouze dealeři 3.

Že se u firmy s nikým nemažou zjistil můj bratranec, kterého jsem dovedl v červenci, všichni s ním byli spokojení až mu počátkem prosince na DUCATU odešla spojka (pondělí), následně po opravě se zjistilo, že hučí převodovka (středa) a ve čtvrtek majitel Martinovi oznámil, že už ho nepotřebuje a auto v pátek prodal.

Hele, Medvěde, pokud je to v Praze, kde je nezaměstnanost 1,7 % a dobrovolná nezaměstnanost ČR je řekněmě 5-6 % (tj., to jsou lidé, kteří nechtějí ( a nebudou) pracovat), tak pominuli to, že speciálně v Praze jsou 4 lidi ze 100, co jsou zaměstnaní ale nepracují ;), tak mi vychází, že práci Martin (a eventuelně i ty) naleznete velmi brzo. Takže držím palce, a věřím, že to dobře dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Medvěd

A já Vás asi pěkně na*eru:

v práci jsem byl naposled ve čtvrtek 20.12. od 9 do 12 hodin a půjdu nejdříve 7.1. (spíš ale až 14.1.2008), až budou hotové inventury.

Abyste mě ale tím vztekem nesežrali a zítra mi před domem nestál zástup Medvědobijců připravených na zteč, tak momentálně prožívám poměrně složité období, protože jsem se dozvěděl, že se ve firmě budou razantně snižovat stavy a ze 6ti dealerů se stanou pouze dealeři 3.

Že se u firmy s nikým nemažou zjistil můj bratranec, kterého jsem dovedl v červenci, všichni s ním byli spokojení až mu počátkem prosince na DUCATU odešla spojka (pondělí), následně po opravě se zjistilo, že hučí převodovka (středa) a ve čtvrtek majitel Martinovi oznámil, že už ho nepotřebuje a auto v pátek prodal.

Hele, Medvěde, pokud je to v Praze, kde je nezaměstnanost 1,7 % a dobrovolná nezaměstnanost ČR je řekněmě 5-6 % (tj., to jsou lidé, kteří nechtějí ( a nebudou) pracovat), tak pominuli to, že speciálně v Praze jsou 4 lidi ze 100, co jsou zaměstnaní ale nepracují ;), tak mi vychází, že práci Martin (a eventuelně i ty) naleznete velmi brzo. Takže držím palce, a věřím, že to dobře dopadne.

Máš pravdu a já i Ty víme, že to nějak dopadne (a možná to co přijde bude mnohem zajímavější) - jen mě se*e ta nejistota zrovna přes svátky spojená s tím, že už neživím jen sebe. Ale nechci vypadat jako někdo, kdo tu fňuká a nadává - jen jsem chtěl poněkud uklidnit Ty, kteří by mi snad záviděli delší vánoční volno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...