Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predne repro P 306...zmena???


numeros77

Recommended Posts

Původně zaslal: numeros77

Béďa:diki za mail...najprv som to tiez tak chcel spravit ale ja to radsej spevnim velkou doskou pod platom pretoze tie ovaly su tazsie a chcem nech to je poriadne pevne lebo to napojim na zosik...ale aj ten tvoj napad je dobry...

jj, diky.. no tak pro predstavu jak se to muze udelat snad dobry..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

Zdravim Bedo,

mohl by si mi taky poslat (meldal@volny.cz) nejakou tu fotecku?...subac se zesikem se mi taky nechce davat, ale lepsi repro bych taky chtel dat....jeste:xvulstrisku od tebe mam uz davno na aute i striknout se podarila....:super

hoj, mas to v mailu.. jinak jsem rad ze se striska podarila nastrikat, kdybys mel foto tak klidne posli..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: numeros77

marty777:chlape musim povedat ze to mas spravene velmi pekne...ako si to vlastne prerobil???musela to byt dobra babracka...

Dík...na původní otvor pro reprák je nalepený kroužek z MDF(tlouštka podle toho,kolik je potřeba) a potom celé přelaminované,ale pozor aby šly zavřít dveře a u spolujezdce aby šel otevřít kastlík.No a potom hodně broušení a kytování......:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...