Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poutejte se!! Reklama "britského besipu"!


Neon

Recommended Posts

Něco podobnýho bych rád viděl natočený s malýma dětma stojícíma zezadu mezi předními sedadly - je to až neuvěřitelné kolik aut vidím s touto vražednou kombinací několik let po zavedení povinnosti vozit děcka v autosedačkách (vždycky mám 100 chutí dotyčnému řidiči ručně domluvit, ale jsem holt měkkej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

videli ste toto?

viděl, jakožto sem i motorkář tak mam dosti naštěstí bezrproblému ale nepěknejch zkušeností s nedání mi přednosti, atd.. :( chtělo by to i u nas jednu chvlili byli reklamy s pásama a pak i přejezdama ale už je zas klid a ticho :( kdo semnou jede se musí připoutat jinak ho nevezu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez pásu ani ránu, to patří k základní proceduře při nasedání do auta.

Nasednout, zamknout se (podle situace), připoutat se, nasadit panel rádia (když ho nezapomenu doma), nastartovat, rozsvítit světla a vyrazit. Poutám se i když třeba jen popojíždím někde kousek mezi barákama - bez pásu se cejtím divně, takovej ten blbej pocit že člověk něco nemá.

No a pasažéři... Většinou jezdím sám, ale když už někoho vezu, připoutá se sám, bez nějakýho pobízení. Kámoška co na to obvykle kašle teď sedala na sedadlo spolujezdce se slovy "Ty seš vlastně pirát silnic, u tebe se radši připoutám"... :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

osobne sa nepriputavam.niekedy ked je vacsi vyskyt policajtov v nemecku tak ano alebo v noci ked spim vedla sofera alebo som uz dost unaveny tak si dam radsej pas.inac mi to nerobi dobre.mal som buracku cez strechu bez pasu a trosku som sa pootlkal a neviem preco jazdim takto znova

A myslíš že je to chytrý? Spíš to nutí k zamyšlení a změně návyků ne? Pokud se mi někdo v autě nepřipoutá, dávám příklady toho, kde může skončit jeho hlava a co z toho může být..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: jozefsv

osobne sa nepriputavam.niekedy ked je vacsi vyskyt policajtov v nemecku tak ano alebo v noci ked spim vedla sofera alebo som uz dost unaveny tak si dam radsej pas.inac mi to nerobi dobre.mal som buracku cez strechu bez pasu a trosku som sa pootlkal a neviem preco jazdim takto znova

A myslíš že je to chytrý? Spíš to nutí k zamyšlení a změně návyků ne? Pokud se mi někdo v autě nepřipoutá, dávám příklady toho, kde může skončit jeho hlava a co z toho může být..

zas takhle do detailů sem nikdy nemusel , dycky stačí připomenout ale vecinou se poutaj samy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Něco podobnýho bych rád viděl natočený s malýma dětma stojícíma zezadu mezi předními sedadly - je to až neuvěřitelné kolik aut vidím s touto vražednou kombinací několik let po zavedení povinnosti vozit děcka v autosedačkách (vždycky mám 100 chutí dotyčnému řidiči ručně domluvit, ale jsem holt měkkej)

Proč? Kdybych toto viděl tak toho člověka zmrdám do všech stran.

A to myslím samozřejmě tak, že vyfláknu dveře, vyletím a ŘVU. Ten blb pak neví coby a snad se poučí.

Podobný sem měl neska ve městě (nepřál bych nikomu se pohybovat se v centru brna s náklaďákem v těchto dnech.) Potřebuju s náklaďákem couvat tak hodím zpátečku a chvílu čekám.... nic... tak trochu couvnu... nic... tak sem musel vyskočit z fleku, a začít řvát "COUVÁÁÁÁÁ vy p*če" a pak to šlo.

Děs a hrůza. Fackovat je jednoho vedle druhýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...