Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Čerpadlo do nádrže por HDI


Xantik

Recommended Posts

Hoši kdyby z Vás měl někdo zájem o tohodle "Poláka" dejte vědět. Info si přečtěte na na následujícím linku:

http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=904

Pro váš Pežoťáky se dá z tama vzít mimo čerpadla i celý koš do 406tky i s čerpadlem za cenu kolem 1850,-Kč včetně poštovného a všeho kolem.

Je to podle roku výroby takže důležité zkontrolovat číslo na stávajícím čerpadle to první má 0 580 303 027

Set vypadá takhle:

354745.jpg

nebo

412773.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

zdarec.ja bych mnel taky zájem.potrebuju ale dost surne.mas jeste nejaky cerpadla u sebe nebo po ne musis zajet?dalo by se to spravit na dobirku?

No čerpadlo mám u sebe pouze jedno a to je to co jsem nafotil. Vozím ho v kufru pro strýčka příhodu a budu si ho nejspíš v nejbližší době dávat do nádrže, stávající začalo s mrazama brčet. Obávám se, že když Ti ho pošlu tak jak naschvál mi odejde dřív než pojedu pro nové. Takže pokud vydržíš do konce ledna, kdy se tam chystám, tak nebude problém posalt ani na Slovensko, samozřejmě navíšené o cenu poštovného na dobírku do SK.

Cerpadlo_03.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je presne ono co potrebuju a potrebuju ho surne protoze mne odeslo jako naschval kdyz jsem auto pofotil a dal do inzeratu :( asi me auti nechce abych ho prodal. taky nechcu ale potrebuju a proste chci kombi. zakaznici pisou a volaji a ja jim furt rikam,ze az po svatci protoze jsem mimo domova. jeste s jistotou nevim ale asi ho bude mit Anton Machyl z Lysej pod makytou jestli ho znas. zijtra mu mam volat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám, nic mi to jméno neříká. Však uvidíš. Já bych Ti ho prodal, ale znáš Murphyho zákony, Ti ho prodám a za týden stojím já a já potřebuju jezdit a pro nová pojedunejdřív za měsíc, dřív se tam nedostanu. Tak hodně štěstí a kdyby náhodou tak se klidně ozvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pred chvili jsem volal s machylem a prej ho ma ale preda mi jen komplet aj s plavakem :nevim tak tam o pol 2 zajedu a uvidim. jen se mi nevidi,že to čerpadlo co von rika ma konektor mezi vystupmi z čerpadla na naftu. ja to mam presne tak jak si to vyfotil t.j. vedle tych vystupu. jasne ozvu se jak jsem dopadnul. diky zatim se mnej :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

to je presne ono co potrebuju a potrebuju ho surne protoze mne odeslo jako naschval kdyz jsem auto pofotil a dal do inzeratu :( asi me auti nechce abych ho prodal. taky nechcu ale potrebuju a proste chci kombi. zakaznici pisou a volaji a ja jim furt rikam,ze az po svatci protoze jsem mimo domova. jeste s jistotou nevim ale asi ho bude mit Anton Machyl z Lysej pod makytou jestli ho znas. zijtra mu mam volat.

ja to opravim trochu. Tono je z Lazov pod Makytou. Lysá pod Makytou je kúsok vedľa. :papa

[upravil dne 26.12.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Ericce

to je presne ono co potrebuju a potrebuju ho surne protoze mne odeslo jako naschval kdyz jsem auto pofotil a dal do inzeratu :( asi me auti nechce abych ho prodal. taky nechcu ale potrebuju a proste chci kombi. zakaznici pisou a volaji a ja jim furt rikam,ze az po svatci protoze jsem mimo domova. jeste s jistotou nevim ale asi ho bude mit Anton Machyl z Lysej pod makytou jestli ho znas. zijtra mu mam volat.

ja to opravim trochu. Tono je z Lazov pod Makytou. Lysá pod Makytou je kúsok vedľa. :papa

[upravil dne 26.12.07 ajven]

neni to ta dedinka za puchovom pod horami...taky tipek tam roby peugeot...vlacil aj z Anglicka....... je to on

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

uz jsem to vymenil. Machyl mi prodal to cerpadlo aj s plavakem za 2500 SK. Po oprave jsem auto boural do zvodidel a taky jsem ho už prodal. Ted jsem koupik 406 break 2.0 hdi r.v.2002. Za mesic cjsem mnel celkem hodne zažitku :roker:papa:papa:papa

To je celkem slušná cena, to si ani nevzal tolik navíc.

Počkej a nechtěl jsi to auto prodávat po opravě čerpadla?? To jsi ho ještě před prodejem stihl narvat na svodidla?? A pak prodat bourané? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak. dostal jsem smyk v zatacce. ale byl to jen light. svetlo, naraznik, predny blatnik, vystuha a nosnik netknuti, predny blatnik. uz jsem to nechtel resit tak jsem to prodal takovy. chtel jsem proste kombi. a reknu ti 406 restyl 2002 je hodne poznat rozdili v komforte jizdy, zvuku motoru a tak dale. to bych nerek :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...