Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhasína mi to


Kekros

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Pozri si vlakno "Kdy je aktivní zapalovací rampa?" Tam som to vysvetloval.

Původně zaslal: Kekros

no krokovej to nedělá , tak asi teda ten potenciometr bych mohl vyměnit, uvidíme a ještě bych se chtěl zeptat jestli někdo neví proč mi to jednou za čas chytí za studena na 3 válce ? , tak po 50m se přidá i 4 válec , díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si to myslel tiez u mna je to cidlom ale mne to blblo vzdy az na ruhy den. Aj ked motor vychladol v zime napr. rano do prace to blblo a vecer z prace to neblblo aj ked bolo -1 a mtor bol urcite uplne studeny, ale na druhy den rano uz to blblo zase.

Původně zaslal: sarkomi

pokud ti to dělá jen při studeném tedy nezahřátém motoru,tak u mne to bylo čidlo teploty/zelené/.Pokud bylo na teploměru 70-80 a pohoda ale jak to nebylo zahřáté tak jsem musel držet plyn jinak by chcípl.Po výměně čidla to šlapalo jak má.Čidlo mne vyšlo asi na 480Kč

http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=6PT%20009%20107-431&TypNr=5230&NodeId=100334

[upravil dne 21/12/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim toto je spravny popis testu krokoveho motorceku.

Původně zaslal: pkot

Dobry den -zkusil bych opravdu dukladně prověřit bezchybnou funkci krokoveho motorku-ani ne ne tak bezchybnost dosedaci plochy uzaviraciho trnu,ale fukci pohybu tyčky na niž je trn-při lehkém tahu po směru vodící dražky jak do předu či do zadu musí byt pohyb plynuly bez zadrhavaní což je znamkou nepoškozené šroubovice na trnu a musí byt znat neznatelny odpor rotorvé civky-pokud toto není a pohyb je tuhy nebo se to zasekava je chyba v motorku-muj případ-Nashledanou V.KJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri si vlakno o vynechavani motoru "Kdy je aktivní zapalovací rampa?" hlavne koniec. Mne tiez vynechavali valce a toto mi pomohlo. A tiez len rano to robilo a skapinalo potom uz nie az na dalsie rano

Původně zaslal: mitch.mb

To auto si ze me dela prdel si z nej snad nadelam do kalhot :c(

Tano bylo cca -3°C a kdyz jsem na studenej motor nastartoval (bez plynu) tak otacky kolisaly (mezitim sem ocistil okna takze se to trochu stihlo ohrat) a pak pri jizde a spojce mi to chcipalo :c(

A ted kdyz jsem jel z prace o 7 hodin pozdeji startuji opet na studeny motor bez plynu a motor krasne chytnul a drzel otacky na cca 1100... A ted je priblizne kolem 0°C

Tak me nekdo vyvedte z omylu ze si to auto ze me dela prdel :c(

Chtel jsem zkusit vycistit krokac, ale jeste pockam jestli to udela znova nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...