Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NETOPÍ MI PAŽOUTEK...


Rodaxx

Recommended Posts

Původně zaslal: Rodaxx

Zdravím lidičky prosím o pomoc netopí mi pažoutek ...co s tím...může někdo poradit...předem díky...mám 309 Diesel.

jako první bych zkusil odvzdušnit okruh vody, popř. pročistit trubky kde vede voda... u forda mondea jsme to měli ucpané a taky to netopilo... po "profouknutí" vodou, auto začalo topit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, no nalít bys tam měl fridex na hliníkové motory, ne nějakej agresívní, pokud zajdeš do normálního motoshopu, tak ti poradí, nevěděl jsem nic a tam mi řekli, že když se to auto vyrábělo, tak se do toho nedával červenej a dali mi pro mýho miláčka to co má rád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak písni jestli to pomohlo :) páč mam podobnej problém, ale spíš nevim jestli to neni tim že se to prostě nevyhřeje, na mý 205ce i po hodinový jízdě de vzduch teplej ale auto udrží nějak tak spíš vlažný, přetopení nehrozí v žádnym případě a začne topit ceklem až po nějaký chvíli, ale zas jezdim s lehkou nohou..motor teplotu má v poho.. tak pak písni at mam inspiraci co s tim nebo jestli to je normoš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

pak písni jestli to pomohlo :) páč mam podobnej problém, ale spíš nevim jestli to neni tim že se to prostě nevyhřeje, na mý 205ce i po hodinový jízdě de vzduch teplej ale auto udrží nějak tak spíš vlažný, přetopení nehrozí v žádnym případě a začne topit ceklem až po nějaký chvíli, ale zas jezdim s lehkou nohou..motor teplotu má v poho.. tak pak písni at mam inspiraci co s tim nebo jestli to je normoš...

U tebe by to mohl být stále pootevřený termostat. Měl jsem podobno zkušenost a po výměně termostatu v pohodě (bylo trochu přiskříplý těsnění do otevírací cesty);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

počítám že vadnej termostat člověk nepozná a je to zralý na výměnu ? motor má cca 80 nejspíš juknout jestli je teplejch chladič.. ? ikdyž při 80ti by to už mělo chladit velkym okruhem ne? nebo to je este brzo.. ?

Záleží na termostatu. Jsou ty, kteý otevíraj při 83°C (což je pro diesel, ale mě se tam nevejde) nebo při 89°C (což mám nyní já)... Měl jsem tam kdysi temostat na 83 a s teplotou motoru jsem se přes 80 dostal po dlouhym stání v koloně, jinak se ručka teploměru skoro nehla a auto ne a ne topit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...