Sign in to follow this  
Followers 0
Modrack

ruční brzda

15 posts in this topic

Začala zima a nějak mi přestala odbržďovat ruční brzda.V pohodě zabrzdím,ale při odbrždění zůstane viset.A to i při okamžitém odbrždění.Tak že páka ruční brzdy je ve spodní poloze cca 5cm volně pohyblivá.Po krátkém pobytu v garáži se vše uvede do normálu.Venku tomu musím pomoci ručně.Asi lanko přituhuje v trubičce,ale nevím čím tomu pomoci.:myslim

No chtělo by to někde nechat vyschout, případně lanovody vyndat vysušit a promazat, nebo rovnou vyměnit pokud jsou poškozený a leze do nich voda;)

[upravil dne 20/12/07 Radek Hurvajz]

Jo, tak na tohle existuje pouze jedina pomoc a to v zime rucku nepouzivat, uz se mi to taky stalo..a malem jsem neodjela...to je pak na odtahovku, jinak obrousis brzdovy oblozeni...kdyz je zatazena moc,teda...ja ji mela jen tak lehce, takze jsem dojela do garaze a od te doby rucku nepozivam...a snazim se parkovat na rovine, i kdyz je to nekdy tezky;)

když máš na 307,tak tě max. 1000kč za nové lana nezruší-a máš klid.nic jiného než výměna to nevyřeší.....

hm, ted se po 5 dnech stani se zatazenou ruckou musel pouzit pred jizdou kladivo, fakt sem netusil, ze i takhle maly mraziky mohou zpusobit primrznuti pakny. 2 potukani kladivem na srouby stacily a auto zas jelo:roker

Původně zaslal: Jantar

hm, ted se po 5 dnech stani se zatazenou ruckou musel pouzit pred jizdou kladivo, fakt sem netusil, ze i takhle maly mraziky mohou zpusobit primrznuti pakny. 2 potukani kladivem na srouby stacily a auto zas jelo:roker

Hlavně si ty šrouby nerozklepej, aby jsi zimáky nesundával flexou:D

stacil lehky tuk na dva ze sroubu, taky sem se bal, ale doporucil to muj mechanik, ze jina cesta neni

jeste mam maly dotaz mimo toto vlakno: jak to udelam, abych mel pod svym prispevkem treba fotku auta a nejakej profil, typ auta a tak?

dik za radu, fakt to nemuzu nikde najit

jeste mam maly dotaz mimo toto vlakno: jak to udelam, abych mel pod svym prispevkem treba fotku auta a nejakej profil, typ auta a tak?

dik za radu, fakt to nemuzu nikde najit

Jestli to správně chápu, tak nejdřív musíš fotku v příslušném formátu uložit někde na netu (formátem myslím velikost, která je v nápovědě) a text do avataru nenapíšeš, pokud ho v nějakém programu nehodíš přímo do tý fotky. Snad jsem ti nedal špatné info :aut

Jestli to správně chápu, tak nejdřív musíš fotku v příslušném formáu uložit někde na netu (formátem myslím velikost, která je v nápovědě) a text do avataru nenapíšeš, pokud ho v nějakém programu nehodíš přímo do tý fotky. Snad jsem ti nedal špatné info :aut

No a treba jak ty tam mas to P 309 atd, tos tam dostal jak?:myslim

Jo tak to je podpis a to ve svým profilu máš přímo Podpis: a vedle místo pro text, ale jak do toho někteří vložili obrázky to nevím, asi nějakým odkazem

Původně zaslal: 309Tom

Jo tak to je podpis a to ve svým profilu máš přímo Podpis: a vedle místo pro text, ale jak do toho někteří vložili obrázky to nevím, asi nějakým odkazem

Chlapi, neřeště to tady když tu jde o ruční brzdu, ale hledejte, tady je návod ode mně -

[upravil dne 22/12/07 Radek Hurvajz]