Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamace žárovek Eufab gold


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak po roce a tři měsíce mi praskla žárovka v potkavacím světle, jednalo se o Eufab Gold, moc toho nenajezdím, v poslední době tak 8000km ročně, tak moc nevydržela teda. Vzal jsem učtenku a šel s ní do obchodu na reklamaci, maník mi tam řekl že na pultě žárovky mění jen do roka od zakoupení ale bez vystavení dokladu, přitom při koupi řikal že je zaruka dva roky a že to bez problemů mění. No nakonec řekl že mi žárovku vymění i když je to déle než rok. Já mu na to říkal že mi za chvilku odejde určitě i ta druhá, na to mi řekl že když mu je donesu obě tak mi je vymění za celou sadu, což udělal. Ale je to tak že na vyměnu není žadný doklad a pří příštím prasknutí žárovky už není nárok na vyměnu:(. Podotýkám že výrobce uvaděl na obalu zaruku 5 let!

Máte někdo podobnou skušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

doklad je paragon nebo ne???Mne říkal pokud praskne tak výměna s paragonem,ale zatím drží

No však jo, paragon, ten mám, ale vyměnu nikam nezaznamenal. Proto pišu bez dokladu, je to jako bych měl ty puvodní.

[upravil dne 20/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to myslíš sou tací "že to někám pošlou a nic" jako uvědom si , že reklamační řád je stejný pro všechny a už vidím jak ten prodavač ti dává další žárovky příklad za 500 aniž by měl jistotu , že reklamace bude uznaná. Bych chtěl vidět toho vola co tohle dělá pro dobro klientů. osobně je taky posílám do reklamačky ikdyž u eufabu to není problem max 14 dnů :o);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Jak to myslíš sou tací "že to někám pošlou a nic" jako uvědom si , že reklamační řád je stejný pro všechny a už vidím jak ten prodavač ti dává další žárovky příklad za 500 aniž by měl jistotu , že reklamace bude uznaná. Bych chtěl vidět toho vola co tohle dělá pro dobro klientů. osobně je taky posílám do reklamačky ikdyž u eufabu to není problem max 14 dnů :o);)

On má jistotu že to bude uznaný, taky ví co si muže dovolit a co udělat aby to uznali, to je pro dobro klientů. Je ale asi fakt že dodavatel prý snížil záruku na jeden rok, protože je to spotřební zboží. Jinak samotnej Eufab uváděl dříve záruku 5 let, nyní je na balení uvedeno 2 roky. To snížení záruky je udajně kvuli dennímu svícení, je to docela logický.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

peugeot 306 sorry jestli jsem se tě dotkl,každý to bere jinak.Osobně když jsem kupoval já tak mne prodejce řekl je zde sice napsáno 5 let záruka my dáváme 2 roky a abych si uschoval paragon.Ne každý tě takto upozorní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak po roce a tři měsíce mi praskla žárovka v potkavacím světle, jednalo se o Eufab Gold, moc toho nenajezdím, v poslední době tak 8000km ročně, tak moc nevydržela teda. Vzal jsem učtenku a šel s ní do obchodu na reklamaci, maník mi tam řekl že na pultě žárovky mění jen do roka od zakoupení ale bez vystavení dokladu, přitom při koupi řikal že je zaruka dva roky a že to bez problemů mění. No nakonec řekl že mi žárovku vymění i když je to déle než rok. Já mu na to říkal že mi za chvilku odejde určitě i ta druhá, na to mi řekl že když mu je donesu obě tak mi je vymění za celou sadu, což udělal. Ale je to tak že na vyměnu není žadný doklad a pří příštím prasknutí žárovky už není nárok na vyměnu:(. Podotýkám že výrobce uvaděl na obalu zaruku 5 let!

Máte někdo podobnou skušenost?

mam uplne jinou zkusenost. v servisu jsem si koupil na podzim, tusim rijen 2005 tyhle zarovky, nekdy v zari roku 2006 mi praskly obe dve najednou, dojel jsem do servisu, bez faktury, jen na dobre slovo ze jsem je koupil u nich jsem dostal dve nove. Letos v srpnu mi praskla, tentokrat jen jedna vymenena zarovka, opet bez problemu a bez jakehokoliv dokladu o koupi jsem dostal jinou. Ted uz mam xenony a az se mi bude chtit, tak ty eufaby vymenim v dalkovych parabolach misto osram silverstaru, ktery tam ted mam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak po roce a tři měsíce mi praskla žárovka v potkavacím světle, jednalo se o Eufab Gold, moc toho nenajezdím, v poslední době tak 8000km ročně, tak moc nevydržela teda. Vzal jsem učtenku a šel s ní do obchodu na reklamaci, maník mi tam řekl že na pultě žárovky mění jen do roka od zakoupení ale bez vystavení dokladu, přitom při koupi řikal že je zaruka dva roky a že to bez problemů mění. No nakonec řekl že mi žárovku vymění i když je to déle než rok. Já mu na to říkal že mi za chvilku odejde určitě i ta druhá, na to mi řekl že když mu je donesu obě tak mi je vymění za celou sadu, což udělal. Ale je to tak že na vyměnu není žadný doklad a pří příštím prasknutí žárovky už není nárok na vyměnu:(. Podotýkám že výrobce uvaděl na obalu zaruku 5 let!

Máte někdo podobnou skušenost?

mam uplne jinou zkusenost. v servisu jsem si koupil na podzim, tusim rijen 2005 tyhle zarovky, nekdy v zari roku 2006 mi praskly obe dve najednou, dojel jsem do servisu, bez faktury, jen na dobre slovo ze jsem je koupil u nich jsem dostal dve nove. Letos v srpnu mi praskla, tentokrat jen jedna vymenena zarovka, opet bez problemu a bez jakehokoliv dokladu o koupi jsem dostal jinou. Ted uz mam xenony a az se mi bude chtit, tak ty eufaby vymenim v dalkovych parabolach misto osram silverstaru, ktery tam ted mam ;)

No počkám až vymřou uplně, mám ještě dvě v dálkových a pak asi taky Xenony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...