Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda mého kamaráda - člena P-C


Marcel505

Recommended Posts

Medvěd: Nelo o narození, ale spíš o "znovuzrození" jednoho staršího pána- brzdil jsem u nehody, že jako pomůžu, ale než jsem cokoliv stihl říct, slyšel jsem z úst "záchranáře": "Co čumíš, de**le!" V tu chvíli jsem myslel, že mu skočim do xichtu...

Choze: Tatík měl dost štígro, tak hlavně aby bylo všechno v pohodě;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, ja mam taky bawo a koupuil jsem si ho z vlastniho

ale plne souhlasim s medvedem. Nemam smysl soudit podle toho v cem jedes ani jakou mas RZ, to je naprosto scesny. JA ma na aute Lko a taky se nekdy chovam jak prazak, protoze to jinak nejde. A nemusi byt kazdy ze mu ho koupil tatik, treba si na nej ten clovek udela sam. Jak se rika, kdo jsi nevinen, tak hod kamenem....

Jinak skoda 505ky, ale na tom je nazorne videt, ja jsou stara auta pekne pevny.

BTW, jak mamka poslal Pegynu do stromu, tak taky vyletli svetla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

když jsme u těch aut, nevíte, proč mi všichni, když dojedu na Šebetov nebo do Kostelce tleskaj ?

podle Pražáků by to bylo že sou udivený že to auto takovou cestu přežilo, viz konstatování mýho dědy, když sem přivez 205ku ze Sušic, ono to to auto přežilo jó?? tak to :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi len tolko, ze je fajn ze sa nic nestalo Sharlatanovi. Ved viete ze zdravie mame len jedno...

Len je skoda ze to schytala 505, ktorych uz fakt moc neni a este ked bola v good stave!:grr

Ale pisal som ti Marceli, mam k dispozicii neaku kasnu, podrobnosti asi cez mail a pisal som aj do sekcie "MODELI".

Ozaj, zaujimave je ze auto ma 22 rokov a nema o moc vacsie skody ako BMW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ještě že Sharlatan nerozstřelil tu svou bílou krasavici, tý by byla fakt škoda.

Jinak co se týče náhrady od pojišťovny, její výši bych viděl tak na weekendový pobyt pro dva na horách (a v ne moc drahém hotelu).

Co se týče toho, že mlaďas je v BMW a lidem to tu neskutečně vadí - mě zase děsně vadí sortýrování lidí podle auta nebo podle SPZ - to je přece hovadina...

No to jsem mu taky říkal, to by asi mlaďase přerazil vejpůl...

Defacto rozstřelil auto, které bylo tak nějak opotřebované a na velké zkrášlení teprve čekalo.

No s pojišťovnou se ještě neozval, měl v tom třeba nový chladič, tak snad se pojišťovák všimne...

Sortýrování podle auta - ale Medvěde, většinou si auto vybíráš, takže když si někdo vybere BMW, má k tomu určitý důvod...

Jako u nás - taky není náhoda že si tu pár mladíků koupilo Kadeta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Asi len tolko, ze je fajn ze sa nic nestalo Sharlatanovi. Ved viete ze zdravie mame len jedno...

Len je skoda ze to schytala 505, ktorych uz fakt moc neni a este ked bola v good stave!:grr

Ale pisal som ti Marceli, mam k dispozicii neaku kasnu, podrobnosti asi cez mail a pisal som aj do sekcie "MODELI".

Ozaj, zaujimave je ze auto ma 22 rokov a nema o moc vacsie skody ako BMW...

Jo, četl jsem.

No je to zajímavé - ten bavorák má kolo podlomené+nějak načnutý práh, zatímco 505 má kolo posunuté (zkroucený nosník nesoucí rameno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se - před 4 lety jsem sháněl nafťáka do 50 (vejradši Golfa) a byla z toho 309ka za 88.

Pak jsem chtěl Passata rok 1994 - 6 (ne kulatýho) TDI, a byla z toho 405ka

406ka je první Peugeot z přesvědčení, kterej se mi taky opravdu líbí - no a po 406ce bude nejspíš Oktávka II, Sharann nebo VOLVO, každopádně pokud se nezblázním a nekoupím 807, tak to 100% nebude Peugeot

To celý píšu kvůli tomu, že spíš než značka rozhoduje u mě užitná hodnota v poměru s cenou, značka je v závěsu za těmito základními veličinami (pravda, třeba TAVRIJA by mě neoslovila ani kdyby stála 30 a byla úplně nová)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podívej se - před 4 lety jsem sháněl nafťáka do 50 (vejradši Golfa) a byla z toho 309ka za 88.

Pak jsem chtěl Passata rok 1994 - 6 (ne kulatýho) TDI, a byla z toho 405ka

406ka je první Peugeot z přesvědčení, kterej se mi taky opravdu líbí - no a po 406ce bude nejspíš Oktávka II, Sharann nebo VOLVO, každopádně pokud se nezblázním a nekoupím 807, tak to 100% nebude Peugeot

To celý píšu kvůli tomu, že spíš než značka rozhoduje u mě užitná hodnota v poměru s cenou, značka je v závěsu za těmito základními veličinami (pravda, třeba TAVRIJA by mě neoslovila ani kdyby stála 30 a byla úplně nová)

Mě se líbí že píšeš VOLVO velkým písmem, zaslouží si to, mě taky nahlodalo, jezdil jsem s pujčeným starým kombi VOLVO 244, Diesel 2,4l 6válec, a mám pocit že ve mě zanechalo následky kterými při koupi příštího auta budu dost ovlivněn.

[upravil dne 21/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Jo, četl jsem.

No je to zajímavé - ten bavorák má kolo podlomené+nějak načnutý práh, zatímco 505 má kolo posunuté (zkroucený nosník nesoucí rameno).

Vtedy tie nosniky robili asi z inej ocele, teda hlavne ocele!:super

No tak ono zlomit ty dva přední nosníky dá práci. A taky - vepředu jsou spojený tím co nese chladič, takže je to zpevněný dost.

Bohužel jsem ještě nenašel dobrou fotku s crashtestem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Jo, četl jsem.

No je to zajímavé - ten bavorák má kolo podlomené+nějak načnutý práh, zatímco 505 má kolo posunuté (zkroucený nosník nesoucí rameno).

Vtedy tie nosniky robili asi z inej ocele, teda hlavne ocele!:super

No tak ono zlomit ty dva přední nosníky dá práci. A taky - vepředu jsou spojený tím co nese chladič, takže je to zpevněný dost.

Bohužel jsem ještě nenašel dobrou fotku s crashtestem...

Jo a existuje neake video-crash test na 505?? Velice by ma zaujimalo ake su tam deformacie, pri akych rychlostach a akych prekazkach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Jo a existuje neake video-crash test na 505?? Velice by ma zaujimalo ake su tam deformacie, pri akych rychlostach a akych prekazkach...

Jak píšu - zatím jsem nic nenašel. Klidně začni hledat...

Viděl jsem fotku a fotky crashtestu americké verze, víc nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Podívej se - před 4 lety jsem sháněl nafťáka do 50 (vejradši Golfa) a byla z toho 309ka za 88.

Pak jsem chtěl Passata rok 1994 - 6 (ne kulatýho) TDI, a byla z toho 405ka

406ka je první Peugeot z přesvědčení, kterej se mi taky opravdu líbí - no a po 406ce bude nejspíš Oktávka II, Sharann nebo VOLVO, každopádně pokud se nezblázním a nekoupím 807, tak to 100% nebude Peugeot

To celý píšu kvůli tomu, že spíš než značka rozhoduje u mě užitná hodnota v poměru s cenou, značka je v závěsu za těmito základními veličinami (pravda, třeba TAVRIJA by mě neoslovila ani kdyby stála 30 a byla úplně nová)

Mě se líbí že píšeš VOLVO velkým písmem, zaslouží si to, mě taky nahlodalo, jezdil jsem s pujčeným starým kombi VOLVO 244, Diesel 2,4l 6válec, a mám pocit že ve mě zanechalo následky kterými při koupi příštího auta budu dost ovlivněn.

[upravil dne 21/12/07 Radek Hurvajz]

Si myslím, že tohle by mi třeba šlo k pleti

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5775574

[upravil dne 21/12/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Medvěd

Si myslím, že tohle by mi třeba šlo k pleti

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5775574

[upravil dne 21/12/2007 Medvěd]

Myslis? Neni to moc hranaty? Ze 406 je to velkej skok, ale kdyz se ti libi tak proc ne-e :papa:super

Dobře, tohle už tak hranatý není

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5991169

ale klid, minimálně 5 let na jiný auto nebude, co bude po tom, to je ve hvězdách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...