Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centrál Do+klíč


FesHack_

Recommended Posts

:papacuzz-te fšici:papa__mám dva origo klíče, z nichž jeden je s Do umístěným na plastovém zapouzdření klíče..sou na něm dvě tlačítka postrádající gumové krytky..baterie je nejspíš také vybytá jelikož i přes obtížné zmáčknutí spínače centrál auto (106 Sport) neodemče..netrouf sem toto zapouzdření otevřít, protože nevím jakým způsobem, abych jej případně nepoškodil, přestože používám klíč 2. bez DO a spouštím tak centrál klíčem po zasunutí do zámku dveří, rád bych využíval klíč s DO..další věc, kterou moc nechápu a nikdy sem to u jiného auta neviděl je, že takto klíčem za pomocí centrálu odemču/zamču všechny troje dveře jen z řidičova dveří.. u spolujezdcova dveří (zámek jako jediný má hodně malý odpor při jeho odemykání/zamykání) nebo víka kufru pouze odemču/zavřu pouze dveře samostatně:myslim_prosím poraďte jak opravit DO, jestli jdou např. vyměnit tlačítka, či celé zapouzdření a kde bych díl/y mohl popř. sehnat za lidovou cenu..co se týče centrálu, nevím zda je to nějaká levnější výbava, ale spíše si myslím, že bude problém v el. ..jinak DO je nejspíš radiové a zapalování má imobilizér, k němuž mám i kartu_

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FesHack_

okay_a ohledně cnetrálu mi dokážeš poradit nebo vyslovit aspoň svůj názor?..jináč díky

:super

no... hele, ja to ma tak ze jsem zapojil dalku a po trech dnech prestala fungovat s centralem... Teda na bawu.Takze tezko rici, na 106ce nam funguje central jen na dvere ridice a spolujezdce. Kufr jde samostane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som sa o tom rozprával s kámošom a povedal mi neuveriteľnú vec, nový kľúč aj s imobilizérom urobia v Poľsku za 700Sk a s diaľkovým za 1100Sk. A nepotrebuje od Tebe žiadne certifikáty pravosti atď ako v originál servise.

Asi tam pôjdem aj ja. Robí kľúče s imobilizérom od Škody až po ... proste skoro všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...