Sign in to follow this  
Followers 0
Blackwolf

Chod za studena s vybracema.

3 posts in this topic

Zdravím, chtěl jsem se zeptat. Při nastartování hlavně teď v zimě se přenáší od motoru vybrace na celé auto a to cukání není moc příjemné. To vše jen na volnoběh. Po zahřátí vše přestane. Mám 307 Break 2,0 HDi 66kW. r.v.2003 A ještě jsem chtěl říct, že diesel jsem nikdy neměl a mám ho tak 2 měsíce. Tak budu rád za rady. Kamarád mi říkal, že tohle by diesel dělat neměl. A taky se mi zdá že to cukání je závislé na teplotě. Čím víc je pod 0 Tím víc auto sebou cuká.

Původně zaslal: Blackwolf

Zdravím, chtěl jsem se zeptat. Při nastartování hlavně teď v zimě se přenáší od motoru vybrace na celé auto a to cukání není moc příjemné. To vše jen na volnoběh. Po zahřátí vše přestane. Mám 307 Break 2,0 HDi 66kW. r.v.2003 A ještě jsem chtěl říct, že diesel jsem nikdy neměl a mám ho tak 2 měsíce. Tak budu rád za rady. Kamarád mi říkal, že tohle by diesel dělat neměl. A taky se mi zdá že to cukání je závislé na teplotě. Čím víc je pod 0 Tím víc auto sebou cuká.

prave ze toto ti bude robit diesel a nie benzinak..... pouc kamarata, v nafte su vacsie tlaky a vacsie zdvihy ako v benzine...cize za studena so studenym olejom a pod to naozaj trochu strpa... ale hlavne je to ze spaluje pomerne v studenom priestore.... cize take akesy nedokonale spalovanie..... ale ak ti to vibruje az privelmi tak by som to videl na nejaky silentblok..... to je tiez moznost