Kdo

PF 2008

39 posts in this topic

Možná je brzy, ale.....

Všem starým i novým, známým i neznýmým členům P-C, zkrátka vám všem přeji krásné Vánoce a jejich klidné a pohodové prožití. Ať dostanete jen takové dárky, které vám opravdu udělají radost (nad balíkem ponožek se jeden radostí tak nezalyká, že?). Do nového roku hodně spokojenosti, mnoho kilometrů bez nemilých příhod a hlavně hodně štěstí - vím, že se přeje hodně zdraví, ale jak já říkám: na Titanicu byli taky všichni zdraví. Takže všem vám....jen to nejlepší. :papa:papa:papa

Tiez sa pripojim k prianiu o preziti pohodovych vianoc a stastneho noveho roku nech kazdy vykroci tou spravnou nohou a nech nasi milacikovia na kolesach sa maju fajn aspon tak ako do teraz nech nam sluzia a mi ich budeme obstastnovat v podobe benzinu alebo nafty. /a co sa tyka darcekov ja a nase auto dostaneme spolocny "kozeny volant" ja od jeziska a auto odo mna /

papa :super

Též se připojuji.

Dostanu ale určitě tzv. "měkké" dárky - ponožky.........

No ale aspoň něco.

Jó a na "Titanicu" byli i nemocní.

Viz film.

:papa :papa

Přeji všem krásné Vánoce a šťastný nový rok. Ať Vám všem vyjde vše tak jak jste si to naplánovali.

Původně zaslal: sarkomi

nevidím důvod Ty na něj věříš??

No a kdo jinej by mi dal dárky pod stromeček?? :myslim

I já se přídávám, vše nejlepší v Novém roce a hezké svátky:super A ať se tu takhle sejdeme i za rok:cool:

To Poldík: super fotka s jinovatkou:aut

Dik za prani a taky se pridavam k prani vseho pekneho a nej na svatky a Novy rok ;)

nechci to zakriknout, ale ja dostanu 1.1.2008 pekny darek v podobe promlceni prestupku proti rychlosti ve Strahovskem tunelu, tak preji Vam vsem take pokud mozno co nejmene bodu ;):D

Taky chci popřát všem který znám osobně i ostatním členum Peugeot clubu hezké prožití svátku a štastný Nový rok......

:papa :papa

:xvul Poldík : ta fotka nemá chybu...... :aut:aut:D:xvul

Ja taky preju vsem klidne proziti Vanocnich svatku, hodne darku pro Vas i pro Vase auti a Stastny Novy rok :super

Původně zaslal: Kdo

Ale nas Ježíška si chvilku udělej :super:papa

A von existuje ňákej "Ježíšek" ????

Co si pod stromek dám - to tam taky najdu - aspoň se pak nedivím............:P

I já přeji všem,krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok,ať je lepší než ten starý:super

ja se taky pridam, prozatim alespon skromnym mixem (viz podpis), foto snad dodam casem :super

Tak za sebe přeji všem pohodu a klid o svátkách Vanočnich a v Novém roce , bohatého ježuru a co nejmenší šok z toho co nám "horních desettisic" přichystali na rok 2008.