Sign in to follow this  
Followers 0
cendaflek

několik dotazů k 306

8 posts in this topic

dobrý večer chci se zeptat zda mohu tankovat do 306 1,8 16V natural 95 nebo 98 pokud oba jakej je potom rozdíl a jaké rozměry budu potřebovat hliníkových kol pokud chci mít gumy 195/50 nebo 55 R15 zajímá mě hlavně to číslo ETC nebo jak :o) omlouvám se nejsem světaznalej :o) a všem děkuji za pomoc

Původně zaslal: cendaflek

dobrý večer chci se zeptat zda mohu tankovat do 306 1,8 16V natural 95 nebo 98 pokud oba jakej je potom rozdíl a jaké rozměry budu potřebovat hliníkových kol pokud chci mít gumy 195/50 nebo 55 R15 zajímá mě hlavně to číslo ETC nebo jak :o) omlouvám se nejsem světaznalej :o) a všem děkuji za pomoc

Jen k tomu palivu, tankovat mužeš jakýkoliv nad 95 oktanů, mezi 95 a 98 velkej rozdíl není, jen v ceně, jinak mužeš tankovat Shell V-Power 95 pro dobré čištění motoru, a pokud dáš V Power racing 100 oktan tak to už na vykonu trochu poznáš, ale taky v peněžence. Já osobně mám stejný motor a tankuju 95, a občas koupím plnou V Poweru 95

ET je tusim 26, mas to napsane ve velkem technicaku

taky občas naleju plnou V power racing,vyčistí to motor a taky peněženku...:aut já mám ráfky 7Jx15 ET 18 a pohodička.