Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čalounění v autě


kendziro

Recommended Posts

Záleží asi na tom, jestli je to na pokusy a nebo na to, aby to k něčemu vypadalo, pak bych se přikláněl k práci čalouníka, přeci jen už to asi párkrát dělal, kdežto já jako laik bych se do toho pustil tak maximálně po vyzkoušení na něčem, co můžu zničit:super a ani pak bych si výsledkem nebyl tak moc jist. Ale pak sem hoď téma, bude jistě zajímavé:super Ale jsem pro eleganci a pro to, aby se nemíchalo moc barev, než tuningové výstřelky (netuším jak to zamýšlíš, je to jen názor).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky

Mohu sehnat látky na čalounění různých barev ( vanilka,černá, šedá,krémová atd...) !!! Šíře přibližně 1.5m,délka libovolná !!! K tomu také lepidlo !!!!

Kůže - s tou je to horší ale podle množství by se s tím taky dalo něco dělat !!!

Jsou to látky na stropy do - PORSCHE,AUDI,GOLF-5,SAAB,MERCEDES a jiné !!!

značka LEVNĚ:super PEPAN:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

Ahojky

Mohu sehnat látky na čalounění různých barev ( vanilka,černá, šedá,krémová atd...) !!! Šíře přibližně 1.5m,délka libovolná !!! K tomu také lepidlo !!!!

Kůže - s tou je to horší ale podle množství by se s tím taky dalo něco dělat !!!

Jsou to látky na stropy do - PORSCHE,AUDI,GOLF-5,SAAB,MERCEDES a jiné !!!

značka LEVNĚ:super PEPAN:roker

To by bylo super, nemas nejaky vzornik barev?? Predstavoval bych si tmavsi sedou, delku bych si presneji zmeril... A co cenova relace??? Bral bych to urco i s lepidlem....Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

A nechceš si do chladné 106tky sehnat čalounění z " lepší " verze než se s tím někde drbat na koleně? Já tam neměl viditelného kus plechu....

Premyslel jsem nad tim, ale pochybuji, ze bych nasel nejakou svoji vhodnou barvu... Pokud se mi to rucni calouneni nevyplati, tak od toho ustoupim, ale jinak sem pro kazdou novou zkusenost :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kendziro

Původně zaslal: pepan_333

Ahojky

Mohu sehnat látky na čalounění různých barev ( vanilka,černá, šedá,krémová atd...) !!! Šíře přibližně 1.5m,délka libovolná !!! K tomu také lepidlo !!!!

Kůže - s tou je to horší ale podle množství by se s tím taky dalo něco dělat !!!

Jsou to látky na stropy do - PORSCHE,AUDI,GOLF-5,SAAB,MERCEDES a jiné !!!

značka LEVNĚ:super PEPAN:roker

To by bylo super, nemas nejaky vzornik barev?? Predstavoval bych si tmavsi sedou, delku bych si presneji zmeril... A co cenova relace??? Bral bych to urco i s lepidlem....Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...