kendziro

čalounění v autě

13 posts in this topic

Mate nekdo zkusenosti s calounenim ve vlastnim aute (vlastni vyroba)???... Kde se daji sehnat materialy a cim se to lepi, beru vsechny rady, diky:super;)

Asi nejlepší bude navštívit tunerský obchůdek, určitě prodavač - nadšenec - poradí.

Záleží asi na tom, jestli je to na pokusy a nebo na to, aby to k něčemu vypadalo, pak bych se přikláněl k práci čalouníka, přeci jen už to asi párkrát dělal, kdežto já jako laik bych se do toho pustil tak maximálně po vyzkoušení na něčem, co můžu zničit:super a ani pak bych si výsledkem nebyl tak moc jist. Ale pak sem hoď téma, bude jistě zajímavé:super Ale jsem pro eleganci a pro to, aby se nemíchalo moc barev, než tuningové výstřelky (netuším jak to zamýšlíš, je to jen názor).

mam 106ku a uvnitr pusobi chladne, delaji to hlavne ty plechove dvere, ktere zevnitr nemaji zadny plast, proto to chci pocalounit a zaroven udelam i palubku, aby to k tomu vypadalo... barvu zvolim jednu, na michani nejsem ;)

Ahojky

Mohu sehnat látky na čalounění různých barev ( vanilka,černá, šedá,krémová atd...) !!! Šíře přibližně 1.5m,délka libovolná !!! K tomu také lepidlo !!!!

Kůže - s tou je to horší ale podle množství by se s tím taky dalo něco dělat !!!

Jsou to látky na stropy do - PORSCHE,AUDI,GOLF-5,SAAB,MERCEDES a jiné !!!

značka LEVNĚ:super PEPAN:roker

no ja premyslim ze si necham precalounit sedacky. Asi kompleten do cerne kuze... Nevite nekdo o sikovne calounikovy a kolko by to tak kostovalo?

Původně zaslal: pepan_333

Ahojky

Mohu sehnat látky na čalounění různých barev ( vanilka,černá, šedá,krémová atd...) !!! Šíře přibližně 1.5m,délka libovolná !!! K tomu také lepidlo !!!!

Kůže - s tou je to horší ale podle množství by se s tím taky dalo něco dělat !!!

To by bylo super, nemas nejaky vzornik barev?? Predstavoval bych si tmavsi sedou, delku bych si presneji zmeril... A co cenova relace??? Bral bych to urco i s lepidlem....Diky

ja o tom premyslim, nevim jestli to delat sam nebo sverit odbornikovi, ale jelikoz jeden znamy je calounik, tak se s nim spis nejak domluvim a spachame to treba spolecne :super

A nechceš si do chladné 106tky sehnat čalounění z " lepší " verze než se s tím někde drbat na koleně? Já tam neměl viditelného kus plechu....

Původně zaslal: Hadra

A nechceš si do chladné 106tky sehnat čalounění z " lepší " verze než se s tím někde drbat na koleně? Já tam neměl viditelného kus plechu....

Premyslel jsem nad tim, ale pochybuji, ze bych nasel nejakou svoji vhodnou barvu... Pokud se mi to rucni calouneni nevyplati, tak od toho ustoupim, ale jinak sem pro kazdou novou zkusenost :D:aut

Původně zaslal: kendziro

Ahojky

To by bylo super, nemas nejaky vzornik barev?? Predstavoval bych si tmavsi sedou, delku bych si presneji zmeril... A co cenova relace??? Bral bych to urco i s lepidlem....Diky

Až po svátcích nafotím vzorník !!! a cena???přibližně 200kč/m !!!:super:super:super

Až po svátcích nafotím vzorník !!! a cena???přibližně 200kč/m !!!:super:super:super

Oki, po svatcich se budu tesit :super:papa