Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejde vyndat cd - orig.rádio


Honza z Nera

Recommended Posts

moje dcerka tam narvala jeste k cd desetikorunu :), takze radio hraje, ale cd ne, radio jsem normalne vytahnul (takove dve male dirky na bocich, do kterych jsem narval spajchle do kol (tam se zamacknou jazycky a normalne se to vytahne), odpoji se konektory a je to, zadny kod sem nepotreboval no a dokonce mam auto taky z belgie :), cd jsem cele rozebral, ale bohuzel je tam vykriveny jeden dil (takova zelezna "ohradka"), ktery podava to cd do trnu, a tam je takove plastove kolecko, ktere je bohuzel znicene, takze cd nepouzivam. muzes mi pls dat tu adresu na tu opravnu ? protoze kupovat z vrakoviste radio za 6k se mi moc nexce

pokud ti nekde v servisu odpojovali na delsi dobu baterku, tak bych se nejakeho demontovani radia nebal, protoze oni ten kod nepotrebovali, stejne jako ty ho potrebovat nebudes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar!

No k doplnění,já kopil autí a při prvním testu CD,teda až doma jsem si moc šmakoval,krásně to hrálo,pak jsem chtěl CD ven a ozvalo se vzzz vzzz křup vzzz vzzz křup a bylo po hraní...no a ten chlapík známej povídal že se to stává že tam cosi vyskočí a že je to za chvíli spravený,ale že se pak ta závada občas opakuje,pak volal že je to zlomený a že to objedná pak mu došel jinej díl než objednal a pak se to konečně povedlo,no za ten měsíc jsem se aspon naučil poslouchat auto.Ten díl měl cenu do 500Kč.Už nevim. Mam na chlapíka jenom telefon ale ne služební. Ta firma kde dělá sídlí v Praze Holešovicích,název a kontakt nemám,poptám se a zejtra to sem dám.Kdyby se vám hodil

Čaues

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Na řešení cd není prostě čas:nevim a samo se to fakt nevyřeší:) Ale ten kontakt na ten servis: www.hifistodola.cz je to ve Strašnicích. Ale zkušenosti s nima zatím nemám.

re:Volfino Když se dostaneš k nějakému kontaktu, tak budu rád, aspoň bude nějaký výběr. Tak zatim díky a čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

no ja som mal kedysi frajerku......... dáááávnooooo. tá mi na škodovke dala kazetu do rádia len to akosi nehralo, ani vybrať nešla... tak som to dal do opravy a tam zistili že blondínka Monika tam dokázala narvať kazety dve. :mad: tak si spočítaj kolko tam máš CD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...