Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

p205 prevodovej olej, menit?


aaischa

Recommended Posts

Ahojte, měnit nebo nemenit prevodovej olej...? má to smysl či ne.. nemam tušení kdy byl menenej.. nebo prostě u tohohle auta je to při jeho stáří jedno a "nic to nezachrání" ?

jinak je to takovej ten 75w80..? to se tu uz nekde písalo tak bych to našel O:-)

[upravil dne 18.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: igor.sk

Za tých 500,- to stojí za to. Ja som to mal v servise /ešte 309/ chvíľu som sa divil prečo tak zle sa radí a na faktúre som našiel 1lPP80, no nezabili by ste ich. Tak som kúpil za 500,- 2 l a kľudne som spával.:roker

Měl jsem stejný problem.Dokud jsem tam nedal přesně ten doporučený olej výrobcem,tak to špatně řadilo.Nepamatuju si,jaký to byl,ale můžu se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jiři II.

Původně zaslal: igor.sk

Za tých 500,- to stojí za to. Ja som to mal v servise /ešte 309/ chvíľu som sa divil prečo tak zle sa radí a na faktúre som našiel 1lPP80, no nezabili by ste ich. Tak som kúpil za 500,- 2 l a kľudne som spával.:roker

Měl jsem stejný problem.Dokud jsem tam nedal přesně ten doporučený olej výrobcem,tak to špatně řadilo.Nepamatuju si,jaký to byl,ale můžu se podívat.

jestli by ses juknul , prosím :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...