Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F**K OFF bodovej systém, aneb kolik máte bodů??


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: M.a.R.i

4body, 2500,- za jeden přestupek. Po 3letech co jsem měl řidičák jsem dostal poprvý pokutu za rychlost. Změřili mě v obci 100m před značkou konce obce,kde je jedna benzína,parkoviště a u něj prodejna,takže přehlednej úsek. Údajně jsem jel 73km/h. Pospíchal jsem do vedlejší vesnice, kde je LPG stanice, než mi zavřou. Ty body mě tak netočili, ta pokuta naštvala. ALe nejvíc jsem měl staženou prdel z toho,že pokud během 12 měsíců po sobě jdoucích udělám stejnej přestupek, tak mi seberou řidičák. Teď už je to naštěstí v suchu. Vždycky se naštvu,když si na to vzpomenu.

tak to je docela drahej ten plynivkovej provoz:aut a ja si vzdy myslel, ze jezdit na LPG je levnejsi, ale ono ne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Stifler

Jo a pokud to projde v zákoně (mluví se o novele už dlouho), tak už se nikdo na osobu blízkou nevymluví. Tak abysme si na to začali zvykat... :nevim

Tak to řídil můj kamarád Sergei z ukrajiny a co se změní?

TY JSI ZODPOVĚDNÝ ZA SVÉ VOZIDLO!!! Takže to odneseš jaksi ty, když jim tam ten sergej nepřijde a neřekne ano, byl jsem to já ...

Leda, že bys nějakou dobu před spácháním přestupku nahlásil na PČR, že Ti nekdo auto odcizil ... ;)

[upravil dne 18/12/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Stifler

Jo a pokud to projde v zákoně (mluví se o novele už dlouho), tak už se nikdo na osobu blízkou nevymluví. Tak abysme si na to začali zvykat... :nevim

Tak to řídil můj kamarád Sergei z ukrajiny a co se změní?

No, já nevim, jaká ta novela bude (co všechno bude obsahovat za změny), takže se možná v tomhle případě nezmění nic a možná všechno. Kolikrát by se člověk divil, jak jsou úředníci schopní jít do důsledků - věřil bych i tomu, že budou zkoumat, jestli někdo takovej existuje, jestli má v ČR vízum nebo nějaký typ povolení k pobytu......I to se může stát... :P:mrk;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

TY JSI ZODPOVĚDNÝ ZA VOZIDLO!!! Takže to odneseš jaksi ty, když jim tam ten sergej nepřijde a neřekne ano, byl jsem to já ...

Leda, že bys nějakou dobu před spácháním přestupku nahlásil na PČR, že Ti nekdo auto odcizil ... ;)

Souhlasím s tebou. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Tak to řídil můj kamarád Sergei z ukrajiny a co se změní?

Ještě existuje možnost, že bys někoho takovýho sehnal, kdo zaplatí pokutu za tebe (samozřejmě, že peníze na pokutu bys mu musel dát) a vezme tim na sebe tvý body...Jiná možnost mě v tuhle chvíli nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

jj taky sem slysel, ze pokud se neprizna vinik je automatcky vinikem vlastnik vozidla, ale v tomto propade lituju leasingovky, ty si uz "nezajezdej":D

[upravil dne 18/12/07 buml]

Tak tam to automaticky odnese "nájemce vozu" a má s ní smlouvu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Pe.Tr: klíďo a vítěz, kdo uhodne datum narození, tak ho dostane za odměnu na víkend na hlídání až bude hodně fňukat ... :mrk

fnukani je este v poho, ale pockej az se ti nekdy kolem druhyho zacne vztekat ci neco podobnyho:(

nam ted mala prisla s inovaci nasich vztahu, takze ja ji vynadam, a to i nahlas, a ona me v klidu rekne "PA PA" zamava rucickou a vubec to s ni nehne:grr

EDIT > to by me teda zajimalo po kom ona je:myslim

[upravil dne 18/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

fnukani je este v poho, ale pockej az se ti nekdy kolem druhyho zacne vztekat ci neco podobnyho:(

nam ted mala prisla s inovaci nasich vztahu, takze ja ji vynadam, a to i nahlas, a ona me v klidu rekne "PA PA" zamava rucickou a vubec to s ni nehne:grr

EDIT > to by me teda zajimalo po kom ona je:myslim

[upravil dne 18/12/07 buml]

To je ještě slušnej způsob, jak tě poslat.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Čemu se divíte? :) Buďte rádi, že vaše děcka získávají přípravu pro život v tomhle státě už v takhle raném věku. :)

vis od ty nejstarsi, ktera je v puberte, by to clovek tak nak i cekal, ale takova mala, skoro este mimi:D

ale to uz sme od bodu doopravdy hodne OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Stifler

Jo a pokud to projde v zákoně (mluví se o novele už dlouho), tak už se nikdo na osobu blízkou nevymluví. Tak abysme si na to začali zvykat... :nevim

Tak to řídil můj kamarád Sergei z ukrajiny a co se změní?

TY JSI ZODPOVĚDNÝ ZA SVÉ VOZIDLO!!! Takže to odneseš jaksi ty, když jim tam ten sergej nepřijde a neřekne ano, byl jsem to já ...

Leda, že bys nějakou dobu před spácháním přestupku nahlásil na PČR, že Ti nekdo auto odcizil ... ;)

[upravil dne 18/12/2007 Neon]

auto samo nejezdi... nevim, co tedka pripravovali, ale posledni verze co se probirala tak minimalne timto zpusobem nebylo mozne pridelit body vlastnikovi, resp. provozovateli. uvidime, co vykoumaji... obavam se, ze to bude jeste vetsi paskvil nez tedka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...