Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem koupil 605...mate nekdo nejakej manual?


rimmer

Recommended Posts

Ahojky vsem...podruhe sem se zamiloval(poprve to bylo do me drahe polovicky) a neni to zrovna nejaka vyhublina, ale rovnou poradne rozmery :) To je panecku auto... Takze se ptam, jestli nekdo nemate nejaky knizky o tomhle aute. Mame doma i 405 SRi 125PS, a tu knizku jak na to, ale k 605 neni..nebo sem nenasel. A francouzsky manual s nemcinou nebo italstinou me fakt nebere..jaksi zapomeli na anglictinu, fakt skoda. Tak pomozte, at vim jak se o tu nadheru starat !!! Po zime to bude chtit zacit menit olej, filtry, klinovy remen..budu muset vymenit hadici na klimu, pac mi pres ni utekl plyn a musim sundat predek at se dostanu na chladic klimy, od kteryho ta hadice vede. Diky za rady... !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co nějaké obrázky?? Třeba rozkreslené části vozu, jako bývá v manuálech? To nevíte kde sehnat? Já jsem včera strávil na netu hledáním, jakéhokoli manuálu na 605 v jakémkoli jazyce, asi 5 hodin a nenašel jsem vůůůbec nic. Jen to, že si můžu ten manuál za několik franků nebo euro koupit v knižní formě.

Kdyby to už někdo třeba měl, tak by bylo fajn to třeba oskanovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To VP605: Clovece, ted na to nemam vubec cas. Ale porad mi to blbe startuje - necham vymenit vstriky a zjistil jsem, ze kdyz nekoho vezu vzadu, tak se mi z oblasti praveho zadniho tlumice ozyva jakesi drhnuti. No uvidim pres vanoce jake bude pocasi a jestli bude prat opravam (nemam garage), tak si na tom zase neco posolicham.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Koukal jsem an www.techbooks.cz a maji tam francouzsky servisni manual za tisicovku, prej hodne obrazku a tak. Francouzsky samozrejme umim \"velmi dobre\", takze tomu budu rozumet jako koza zeli. Sakrys proc neni neco v anglictine. Myslite ze by to stalo za to to koupit. Kdybych neco nutne potreboval prelozit nutne na nejakou opravu nebo abych se neco dozvedel, tak stravim veceru u pocitace, ale lepsi nez nic, nebo tapat ve tme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem rimmer

Koukal jsem an www.techbooks.cz a maji tam francouzsky servisni manual za tisicovku, prej hodne obrazku a tak. Francouzsky samozrejme umim \"velmi dobre\", takze tomu budu rozumet jako koza zeli. Sakrys proc neni neco v anglictine. Myslite ze by to stalo za to to koupit. Kdybych neco nutne potreboval prelozit nutne na nejakou opravu nebo abych se neco dozvedel, tak stravim veceru u pocitace, ale lepsi nez nic, nebo tapat ve tme.

Já myslim, že by se to vyplatilo koupit. Pokud jsi technik, tak stejně většinu pochopíš z obrázků, schémat a nákresů....:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne by chcelo ten manual vidiet, aby tam neboli take veci ako sa meni ziarovka atd. Lebo takych manualov je dost.Ked som videl servisny manual na 605 tak je kamarati toho na mraky. Ja co som drzal v ruke tak to bolo 6 hrubych zvazkov a to nebola udajne ani polovica. Je pravda ze boli to 605 ky vyrabane do vsetkych krajin sveta ale aj tak. Pokial to uz niekto videl - tu prirucku za tych 1000 tak dajte info, ci to stoji za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to objednal...minuly tyden mi poslal Dydzej par stranek naskenaovaneho manualu na rozebrani palubovky a stredoveho panelu hlavne, a to slo jak po masle(samozrejme skoro jak po masle), dulezite je, ze z obrazku sem perfektne videl, kde je jaky sroubek, kolik jich tam je atd a nemusel to jak debil s baterkou hledat vsude mozne. Momentalne jsem rozebral stredovy panel, od shora az k rucni brzde. Nyni cekam az prifrci tatka domu a vrhnem se na tapecirunk palubovky...no jsem zvedav, a zaroven mam docela bobky :( Drzte palce, casu na to mam dost, takze nespecham. Proto jsem objednal ten manual, protoze ma deklarovano pres 300 fotografii a obrazku, coz je dost a jestli je to co mi poslal dydzej z toho manualu, tak to bude super. Az budu mi cas, tak to pro vas naskenuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...