Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P205/309, přítelkyně, ostatní kolem..? názory


aaischa

Recommended Posts

No, v dobách, kdy jsem balil báby, tak jim bylo celkem jedno, v čem jsem jezdil. Snažil jsem se ženský nalákat spíš na to, co mám v hlavě, na svůj šarm (přes vzhled ani postavu to nešlo :) ), co umím, jak mluvím, nežli na auto a další věci související s majetkem. Auto nemám jako babolep, ale vybral jsem takové, které se mi líbí, splňuje mé požadavky na spotřebu, pojistku, bezpečnost, jízdní komfort apod.

Na druhou stranu je určitě na oko příjemnější opečovávaná 309 nežli špinavá a prorezlá 307.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

, ale vybral jsem takové, které se mi líbí, splňuje mé požadavky na spotřebu, pojistku, bezpečnost, jízdní komfort apod.

Na druhou stranu je určitě na oko příjemnější opečovávaná 309 nežli špinavá a prorezlá 307.

jo, tak ja to taky takhle vybiral,.

A nemaji byt nahodou ty cisilka obracene? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Ticcino

, ale vybral jsem takové, které se mi líbí, splňuje mé požadavky na spotřebu, pojistku, bezpečnost, jízdní komfort apod.

Na druhou stranu je určitě na oko příjemnější opečovávaná 309 nežli špinavá a prorezlá 307.

jo, tak ja to taky takhle vybiral,.

A nemaji byt nahodou ty cisilka obracene? :)

Nene, ma je spravne, ze je proste lepsi 309 v cajku nez hnusna 307.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No, v dobách, kdy jsem balil báby, tak jim bylo celkem jedno, v čem jsem jezdil. Snažil jsem se ženský nalákat spíš na to, co mám v hlavě, na svůj šarm (přes vzhled ani postavu to nešlo :) ), co umím, jak mluvím, nežli na auto a další věci související s majetkem. Auto nemám jako babolep, ale vybral jsem takové, které se mi líbí, splňuje mé požadavky na spotřebu, pojistku, bezpečnost, jízdní komfort apod.

Na druhou stranu je určitě na oko příjemnější opečovávaná 309 nežli špinavá a prorezlá 307.

s timhle souhlasim, jenom me finance trosku vic omezily tak sem vybral tohle auto, na auto nikoho balit nehodlam, davam prednost tomu co má slečna v hlavě, jaký je povahy atd.. ale to k tomu nepatří..jen aby to nevypadalo že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl 405ku a když sem koukal po něčem jiným,tak mě na první pohled zaujala 306tka.byla se mnou i přítulka a tej se taky zalíbyla.tak sme ji vzali.já jel se 405kou a ona vezla domu tu 306tku.první rozjezd z vedlejší silnice na hlavní a gumy pískaly.její pocit z jízdy byl skvělej.pak sem to jel projet já a o proti 405ce to byla paráda.a když člověk umí jezdit tak je jedno v čem sedí.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: oddie

No, slečna růžová pr*elka má na té fotce řekněme velmi zvláštní postoj... :):P

Nu co, podívala se na 205ku a šlo z ní do kolen...

no tak ono je dosti podezrely ze neni videt jeji druha ruka tak kdoví co tram provádí ;):roll

No, buď to se s ní opírá o 205 a nebo, třeba si chce utřít z****.

A nebo druhou ruku nemá.

A vůbec, stejně jsou to divný ksichty, ale podvozky ujdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Tak vynechám komentáře k prdelkám.:D K tomu, co si lidi myslí o 205, nehledě na pohlaví asi tolik- 205 má své roky, jako třeba 505, nebo 605 a podobně, ale to neznamená že to musí být zákonitě mr_ky že ano.. Když se o ně člověk stará, potěší oko a při svezení nezklamou. Názory lidí "Jé Ty máš dvěstěpětku, v tý sem jezdil tak před deseti lety", následuje pohrdavý pohled, komentuji otázkou- A jaká byla? A vždycky se ten člověk zarazí a řekne že s tím nebyly problémy, na rozdíl od jeho současného nového vozu značky Opel nebo Ford, či jiných. Jsou to stará auta, ale pro to nejsou méněcennější, mnohdy právě naopak. 205 která má dobrého majitele a má najeto půl miliónu, nemusí zákonitě vypadat špatně, oproti třeba zanedbané nové 407 po 180 000km na kterou se nikdy nesáhlo. Řekl bych že to není až tak v těch autech a jejich letech, jak vypadají a jak na ně lidé nahlížejí, ale v tom co se denně naléza mezi jejich sedačkami a volantem..

A podle mého názoru holka, která se nechá ukecat kvůli autu a nezajímá jí muž uvnitř, nemá to v hlavě v pořádku. A to platí i opačně. Auta jsou pro přemístění z bodu A do bodu B, na hraní a pro zábavu, ale na balení holek...no nevím...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Ticcino

......

Na druhou stranu je určitě na oko příjemnější opečovávaná 309 nežli špinavá a prorezlá 307.

Mám pocit že 307a proreznout NEUMÍ, ale možná se mýlím (minimálně blatník jsou plastové, ne?)

Tady je někdo puntičkář co předsedo:D :D :D :super Ale jsem pro plasty, jestli dělaj i na 205 blatníky z kvalitního plastu, sem s nima:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Ticcino

......

Na druhou stranu je určitě na oko příjemnější opečovávaná 309 nežli špinavá a prorezlá 307.

Mám pocit že 307a proreznout NEUMÍ, ale možná se mýlím (minimálně blatník jsou plastové, ne?)

Stačilo mi vidět prorezlou 406 starý model...

Jenže ty to možná myslíš jinak - 307 se rzi třeba ani nedočká, protože tolik nenajede...

Původně zaslal: jarajarda

A podle mého názoru holka, která se nechá ukecat kvůli autu a nezajímá jí muž uvnitř, nemá to v hlavě v pořádku. A to platí i opačně. Auta jsou pro přemístění z bodu A do bodu B, na hraní a pro zábavu, ale na balení holek...no nevím...:nevim

No ono moc holek s hlavou v pořádku nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...