Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Firmy na zážitky...


Hadra

Recommended Posts

No nevím, jeden můj známej si před "x" lety koupil pro sebe a manželku za dost peněz tzv: "Výlet do neznáma".

Vstávali brzy ráno aby byli v Olc včas.

Autobus cestovky je pak dovezl skoro zpět - do rekreačního střediska, které je vzdálené cca 10 km od místa jejich bydliště.

Kdyby tam jeli taxíkem tak je to i z obědem vyšlo levněji.

Ještě dlouho se ho přátelé ptali, kdy zase vyrazí na vejlet "Do neznáma". :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám s nima jen lehkou zkušenost a to že k nám na motokáry(já tam pracuji) chodí lidi s poukazi od ag. den jak sen.

a v poho.

Ale toho kdo to kupuje to vyjde o kilo dráž než kdyby si normálně přišel zajezdit.

jinak takovými dárky je pěkné vyjádřit to že si někdo na někoho vzpomněl a chce za něj utratit pár stovek či tísíc.

na těchto agenturách shleávám jednu dobrou věc, člověk se nemusí téměř o nic starat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ředitel firmy užijsito bude za naším domem stavět.. takže mi jen bude čumět do dvora a do zadních oken a jezdit autem pod oknama od pokoja a od ložnice..:xvul:xvul:xvul:xvul:xvul:(:(:(:(:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadra - pokud mi chceš podobnou poukázku taky koupit, pak slibuju, že o kvalitě "firmy na zážitky" budu referovat pravdivě a bez přiklášlování.

(Uvažuj - přece mladý nemůžeš pořídit něco nevyzkoušenýho - co kdyby, PROBOHA, přežila???)

[upravil dne 18/12/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Jo ředitel firmy užijsito bude za naším domem stavět.. takže mi jen bude čumět do dvora a do zadních oken a jezdit autem pod oknama od pokoja a od ložnice..:xvul:xvul:xvul:xvul:xvul:(:(:(:(:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

No skvělý - prohodíš pár přáteských "frází" a ejhle - vona "velkí šleva" jak říkaj rákosníci - a máš levnou dovču...............nebo jóó ??? :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Hadra - pokud mi chceš podobnou poukázku taky koupit, pak slibuju, že o kvalitě "firmy na zážitky" budu referovat pravdivě a bez přiklášlování.

(Uvažuj - přece mladý nemůžeš pořídit něco nevyzkoušenýho - co kdyby, PROBOHA, přežila???)

[upravil dne 18/12/2007 Medvěd]

:D:D Já bych se taky nebránil, kdyby mi někdo nadělil třeba tu Fiestu na okruhu, nebo školu smyku, jízdu Hummerem....jéjej já bych referoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadra: Let balonem, o tri hodiny zpozdeny start kvuli pilotovi, primo na miste rekli ze se spletli a ze start je nakonec o 40 km nekde jinde, misto ctyr lidi v kosi plus pilot se jich tam narvalo pri startu sedm, jeden tam dokonce naskakoval uz kdyz byl balon mirne ve vzduchu, sileny amaterismus, no hruza,.nikdy vice,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...