Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pendolíno nikdy více


Rebik

Recommended Posts

myryn: živím se tak, abych přežil :) Jinak "ach jo" je o to tom, že buď pracuju, nebo jsem někde v luftě a nestíhám. Takže odpovídám až teď ;)

KoudaK : ČD jsou rozdělený na 3 části - ČD dopravní cesta, ČD Cargo a "ČD dotovaná osobní". Ty první dvě vydělávají, ta poslední je těžce ztrátová (a jak to tak vypadá od nového grafikonu, tak oni snad ani nechtěj ty lidi vozit)

Jen mě ale napadá, jak moc výdělečný budou ty první dvě, až půlka placených výkonů (a celé státní dotace např. do koridorů) odpadnou, bo ty první dvě jsou akciovky (byť státní :)

Ale ČD mají několik Pendolin, a u nás na Šumavě si Klatováci hýčkají poslední funkční 831 (r.v. okolo 1960) - bo nově přestavěné Regionovy se zdají býti na stoupání na Špičák a Železnou Rudu provarem. A pak si vyberte - nejet na čas s Regionovou, nebo trápit do stoupání letitou 831, která to sice zvládne, ale půjde o to rychleji do kopru.:nevim

Asi bych se zase měl jednou po čase projet vrakem - naposledy jsem jel před 4 lety : 397 km přes 11 hodin (přestupy jsem nepočítal, bylo jich snad 6).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: myryn

Pro : "vix-e" - dík za zprávu, pokud jsem se tě nějak dotkl - tož znova soráč. :papa :papa

To se mu moc neomlouvej, naopak ho spíš trochu podus, nebo pak bude nosit nos nahoru :) ono to už stačí teďka ;)

Asi jsem "stará škola" - pokud se s člověkem nesetkám osobně a nepoznám co v něm /stačí první pohled/ je tak se mu raději omluvím.

Z NETU toho moc nezjistím... :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám jsem u ČD už přes 20 let jako výpravčí.Vaše reakce jsozu zajímavé,některé ovlivněné médii,jiné třeba vyprávěním,ale vlastní zkušenosti jsou zde také,nebudu nikomu vyvracet jeho názor,ale když budete mít zájem a někdy se potkáme na srazu,můžu přispět třeba uhlím do štokru(parní lokomotivy).Jinak je to možná i ostuda, ale Pendolínem jsem nejel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Asi jsem "stará škola" - pokud se s člověkem nesetkám osobně a nepoznám co v něm /stačí první pohled/ je tak se mu raději omluvím.

Z NETU toho moc nezjistím... :papa :papa

Buď v klidu ... VIX je kliďas, i kdybys ho šťouchal rozžhavenou kovovou tyčí, tak Ti nic neprovede ... ... :aut:aut:aut:D

EDIT: osobně ani nikoho impulzivního na klubu neznám ... :aut:aut:)

[upravil dne 20/12/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...