Sign in to follow this  
Followers 0
Ladis

205 a vybrace/zadírání v motorovém prostoru

2 posts in this topic

Jsem trochu na rozpacích. Geometrii mám OK, auto jede perfektně. Drží stopu, motor šlape jako hodinky. A když jedu ve 4 lidech (pouze ve čtyřech) tak po 50km začne od přední nápravy se ozývat zadírající se zvuk. Zadírání a vybrace přenášené do vnitř. Je to dost nepřijemný. Nesouvisí to s motorem. Když vyřadím, tak je to OK, přestane to. Zařadím, a zase to začne. Když udržuju otáčky motoru přesně s rychlostí jízdy, hřídele nejsou v záběru ani nebrzdím motorem, tak to taky utichne.

Jde to spíš ze strany spolujezdce. Tak jsem koupil nový homokyne?ák, ložisko, mám tan nový brzdový kotouče i destičky. Jsou skontrolovaný jak brzdy tak kompletní uchycení kola.

Mám tam i druhou převodovku, sem si říkal že kdyby v ní. Dělalo to před rokem při staré převodovce i při té současné. Ta současná se zdá být v pořádku po mechanické stránce funguje.

Nemůžu přijít, co to dělá. Nikde nic není vidět a štve mně to, že to nastává za tak zvláštních událostí.

Nesetkal se někdo s tím?

Sám si idpovím ...

Na vině byla levá polosa. Bohužel se to zdálo z pravé strany, takže napřed jsem vyměnil poloosu pravou, pak až po neúspěchu poloosu levou a hned to bylo OK.