Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svolávací akce YDY pro 2,2 benzínové motory (406,407,607,807)


Pe.Tr

Recommended Posts

jde o domontování zařízení pro ohřev výparů z klikové skříně, aby nedošlo k jejich zamrznutí.

Jde o ne moc rozšířené motory EW12J4 . Určitě Vás bude kontaktovat servis, ale dávám to sem hlavně pro 406tkaře kde dohledání současného majitele je dost složité a pro ty co je to čeká, aby byly v obraze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Potřebujeme ohříváček motoru, protože při našich rychlestech se to přechlazuje a jede to ještě lépe. Díky Péťo za zprávu, určitě se dohdneme na servisu a pokud mi při tom zvládneš nenápadně načipnout i druhý kllíč k autu, tak ti budu vděčný. Vidíš fanyne, už jsme tu dva, ale ja nejsem kombajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Potřebujeme ohříváček motoru, protože při našich rychlestech se to přechlazuje a jede to ještě lépe. Díky Péťo za zprávu, určitě se dohdneme na servisu a pokud mi při tom zvládneš nenápadně načipnout i druhý kllíč k autu, tak ti budu vděčný. Vidíš fanyne, už jsme tu dva, ale ja nejsem kombajn

Jasný , founa na mě máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak founa nevim, myslim, ze mam icq, posli mi prosim founa bud po icq nebo jeste lepe tady soukromou zpravou :-), dekuju ti mnohokrat, Petre :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...