Sign in to follow this  
Followers 0
Pe.Tr

Svolávací akce YDY pro 2,2 benzínové motory (406,407,607,807)

10 posts in this topic

jde o domontování zařízení pro ohřev výparů z klikové skříně, aby nedošlo k jejich zamrznutí.

Jde o ne moc rozšířené motory EW12J4 . Určitě Vás bude kontaktovat servis, ale dávám to sem hlavně pro 406tkaře kde dohledání současného majitele je dost složité a pro ty co je to čeká, aby byly v obraze.

jo, domontovat kamínka do motoru. rozumim :)

jak je to s cenou za svolávačky u takovýchle starejch paštik po několikátým majiteli?

Původně zaslal: Blizzard

jo, domontovat kamínka do motoru. rozumim :)

jak je to s cenou za svolávačky u takovýchle starejch paštik po několikátým majiteli?

svolavačky jsou na učet peugeot čr

a eště jeden dotaz. ta svolávačka probíhá pořád? já jen že to bude aktuální tak za čtvrt až půl rok.:roll

Původně zaslal: Blizzard

a eště jeden dotaz. ta svolávačka probíhá pořád? já jen že to bude aktuální tak za čtvrt až půl rok.:roll

no 406 se přestaly vyrábět 12/2003 , tak co myslíš? :D

Zajímalo by mě, kolik EW12J4 je na tomto fóru a jestli někdo využije montáž ohříváčku....

Potřebujeme ohříváček motoru, protože při našich rychlestech se to přechlazuje a jede to ještě lépe. Díky Péťo za zprávu, určitě se dohdneme na servisu a pokud mi při tom zvládneš nenápadně načipnout i druhý kllíč k autu, tak ti budu vděčný. Vidíš fanyne, už jsme tu dva, ale ja nejsem kombajn

Původně zaslal: Scratch

Potřebujeme ohříváček motoru, protože při našich rychlestech se to přechlazuje a jede to ještě lépe. Díky Péťo za zprávu, určitě se dohdneme na servisu a pokud mi při tom zvládneš nenápadně načipnout i druhý kllíč k autu, tak ti budu vděčný. Vidíš fanyne, už jsme tu dva, ale ja nejsem kombajn

Jasný , founa na mě máš.

tak founa nevim, myslim, ze mam icq, posli mi prosim founa bud po icq nebo jeste lepe tady soukromou zpravou :-), dekuju ti mnohokrat, Petre :-)