Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

demontáž předního narazníku


ART

Recommended Posts

omlouvám se ale mám tu prosím zase stejný dotaz (teď už ve zvláštním topicu)..

Potřebuju sundat přední nárazník (výměna klaksonu)..

A prostě když sundam masku a světla tak nevím jak dál.

Někde najaký šroubky po stranaách jsou, ale zdají se mi moc slabé na to aby drželi nárazník. Célému tomu dominují dvě černé v místě pod světly (asi plastové) cca 10cm tlusté trubky (asi něco jako tlumiče nárazů), Jsou různě profilované, ale nevím co na nich povolit. Dále ze spodu auta jsou pod mlhovkamy hodně natvrdo kryty, za který se bojím pořádně vzít abych je neurval. No zkrátka nevím :roll

Je to nový model (pokud se ta konstrukce liší od starého).

Věděli by jste nějaký detailnější návod pro nemechanika amatéra? :)

jozefsv, rimmer, ano psali jste mi to jenže to byl návod pro šikuly, to asi nejsem..Tak trochu podrobněji?

Ne že by mi vadilo bádat u toho celý odpoledne, klidně celý den, teď bude volno. Ale nechci povolit třeba ty černý roury abych pak zjistil (přeháním) že jsem uvolnil polosy, motor..co já vím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, su to tie cierne trubky a mali by sa zasuvat do dalsej trubky alebo ako to nazvat.ale je to presne ono.na vrchu tej trubky je skrutka ktoru zo spodu auta nevidno.je niekde pod alebo za svetlami.ked ju vytocis tak je povoleny naraznik.je jedna na kazdej strane.na nicom inom to asi nedrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...