Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

linky v okně


Guest kachna

Recommended Posts

Najlepsie odpojit od kablov, premerat ohmetrom cele okno a preventivne prespajkovat prerusene a ciastocne prerusene linky, pripadne nadpojit tenkym medenym drotikom hrubky cca 0,5 ktory rozpleties z nejakeho hrubsieho kablu, snury a pod. Ono ta tenka vrstva medi na skle casom oxiduje (zeleňá) a tym sa stensuje az sa preruší.

Původně zaslal: kachna

Nazdar Pažouti.Nevíte náhodou jak by se dalo opravit vyhřívání zadního okna, protože mi nehřejou všechny linky.Hřejí jenom tři .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

levné vodivé laky stojí kolem 150kč a je to taková malinká lahvička.koupíš to v prodejnách el.součástek.jenže stojí za hov*no.

často se znovu propalují a navíc jsou stříbrné i po uschnutí.taže jestli jsi měl okno jako já-porušené asi na 15 místech,tak budeš z 5 metrů vidět na okně tenké sříbrné proužky,kterými si překrýval ty porušené místa.vypadá to dost blbě.

a navíc i když je to překryté snad 5 vrstvama toho laku,tak ten opravovaný proužek má větší odpor a hřeje o něco méně než ten nepoškozený.

já to mám na 309 a je úspěch,že mi všechny prožky hřejí a dál to neřeším,ale dělat další auto,jdu do loctite za 500kč,který se dá považovat za profesionální prostředek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...