Sign in to follow this  
Followers 0
Guest kachna

linky v okně

7 posts in this topic

Nazdar Pažouti.Nevíte náhodou jak by se dalo opravit vyhřívání zadního okna, protože mi nehřejou všechny linky.Hřejí jenom tři .

Někde bude asi prasklinka. Asi bych jí zkusil přemostit nalepovací hliníkovou páskou, nebo zapájet.

Najlepsie odpojit od kablov, premerat ohmetrom cele okno a preventivne prespajkovat prerusene a ciastocne prerusene linky, pripadne nadpojit tenkym medenym drotikom hrubky cca 0,5 ktory rozpleties z nejakeho hrubsieho kablu, snury a pod. Ono ta tenka vrstva medi na skle casom oxiduje (zeleňá) a tym sa stensuje az sa preruší.

Původně zaslal: kachna

Nazdar Pažouti.Nevíte náhodou jak by se dalo opravit vyhřívání zadního okna, protože mi nehřejou všechny linky.Hřejí jenom tři .

Stříbro + namazat štětečkem ona propálená místa ... pokud nejedou jen některé, minimálně jednu zimu to přežije a navíc je to prakticky za hubičku :-* :)

levné vodivé laky stojí kolem 150kč a je to taková malinká lahvička.koupíš to v prodejnách el.součástek.jenže stojí za hov*no.

často se znovu propalují a navíc jsou stříbrné i po uschnutí.taže jestli jsi měl okno jako já-porušené asi na 15 místech,tak budeš z 5 metrů vidět na okně tenké sříbrné proužky,kterými si překrýval ty porušené místa.vypadá to dost blbě.

a navíc i když je to překryté snad 5 vrstvama toho laku,tak ten opravovaný proužek má větší odpor a hřeje o něco méně než ten nepoškozený.

já to mám na 309 a je úspěch,že mi všechny prožky hřejí a dál to neřeším,ale dělat další auto,jdu do loctite za 500kč,který se dá považovat za profesionální prostředek...

ja používam na opravu technicke striebro od Wurth zaschne asi za dve hodiny a je odolný do 180°C a hlavne maximalna spokojnosť a spoj nie je vidno:super

post-0-14109597389105_thumb.jpg