Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podložky pod kola


tuner

Recommended Posts

Ahojda kamaradi sehnal sem si lity kola ale jelikoz a protoze sou moc siroka potrebuju sehnat pod ne podlozky ideal by byl 2*2cm a 2*3cm samozrejme roztec 108 a i se šroubama tak jestli nekomu doma prebejvaj ozvete se prosim (co nejlevnejc Dal sem dost penez za kola ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháněl jsem podložky před dvěma týdny a zjistil jsem následující. 2cm se dají sehnat něco okolo 2.000,- (bez šroubů) - Nejlevnějc jsem je sehnal u Krubcaru (Radlická ul,Praha).Jinak u MK Racing (Martin Kamiš).Starší můžeš zkusit sehnat,ale bacha rozměr 4x108 mají Peugeoti,ale i Fordi (!!Ty ale maji menší středící kroužek - o 2mm!!!).Šrouby jsem sehnal za 45,- kus,ale pro tebe budou asi krátký,takže se pod 85,- nedostaneš.Tak přeju hodně zdaru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rakovník, Auto-Beneš, ale myslím, že je budou mít skoro v každým NORMÁLNÍM autoshopu. Akorát jak říkám nejsou zrovna nejdelší. Maximum bych jim dal tak 2,5cm podložky pod plecháčema :( No ale jestli na nich trváš můžu Ti je koupit a dovést do Prahy, nebo třeba jenom jeden na zkoušku (má být minimáně 7 závitů!). Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dušan;Nevím sice co a kdy bude na strahově, ale asi to letos nestihnu.Šestnáctého srpna odlítám busem s rodinkou za slanou vodou a zpátky jedu až koncem měsíce.Ale určitě pokecáme o našich stíhačkáchjindy,třeba ve Fulneku??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...